Xiaomi'nin Türkiye'de sattığı modele önemli erken erişim desteği geliyor!

Çinli teknoloji devi Xiaomi'nin ülkemizde sattığı önemli bir modele erken erişim desteği geliyor. Ürettiği uygun fiyatlı cihazlarla tüketicileri memnun eden firma, son yaptığı hamleler ile küsen kullanıcılarını geri toplamayı hedefliyor. İşte detaylar.

Xiaomi'nin Türkiye'de sattığı modele önemli erken erişim desteği geliyor!

Dünyanın dört bir yanında milyonlarca kullanıcıya sahip olan Xiaomi, popüler mobil işletim sisteminin en son sürümünü geçen haftalarda tanıttı. Lansmanda Xiaomi 13 serisinden sonra en dikkat çeken şey tabi ki MIUI 14 olmuştu.

Yeniden tasarlanmış kullanıcı arayüzü, iyileştirilmiş performans, mükemmel pil ömrü ve kullanıcı deneyimini iyileştirmek için tasarlanmış birçok yeni özellik bu sürümle birlikte kullanıcılara sunulacak.

Türkiye'de satılan modele erken erişim desteği

MIUI 14'teki en dikkat çekici değişikliklerden birisi, daha modern ve görsel olarak tamamen elden geçirilen yeniden tasarlanmış kullanıcı arayüzü olacak. Yeni tasarım, yenilenen sistem uygulamaları, yeni süper simgeler ve widget'lar içeriyor.

Ayrıca MIUI 14, telefonunuzun daha optimize çalışmasını sağlayan yeni bir "foton motoruna" sahip olarak çıkış yapacak. Xiaomi yeni arayüzlerini geliştirirken bu tarz sistem performans kodlarını kullanan en büyük şirketlerden birisi. Zira firma MIUI 12.5 ve MIUI 13 için de böyle kodlar kullanmıştı.

Xiaomi'nin yeni modeline erken erişim desteği geliyor!

Erken erişimden kastımız ise yeni MIUI 14 arayüzünün Xiaomi 12 Lite modellerine firma tarafından resmi olarak gönderilecek olması. Yukarıdaki model ülkemizde de çok satılan akıllı telefonlardan birisi. MIUI 14 Beta Test Programı ve MIUI 14 Global, artık daha kısa sürede cihazlar için yayınlanacak.

MIUI 14 Beta Test Programı, Xiaomi 12 Lite akıllı telefon kullanıcılarının Xiaomi'nin tescilli MIUI işletim sistemini test etmeleri ve hakkında geri bildirim sağlamaları için bir fırsat. Beta Test Programı, kullanıcıların MIUI 14'teki yeni özellikleri ve geliştirmeleri erkenden kullanabilmelerini sağlıyor. Xiaomi 12 Lite MIUI 14 Beta Test programına başvurmak için buraya tıklayabilirsiniz.