Güncel

Bitcoin'in ( BTC ) vadeli işlem piyasasına olan ilgi 4 ayın zirvesinde!

Bitcoin'in kalıcı vadeli işlem sözleşmelerine açık ilgi 4 ayın en yüksek seviyesine ulaştı!

Bitcoin'in ( BTC ) vadeli işlem piyasasına olan ilgi 4 ayın zirvesinde!

Bitcoin'in ( BTC ) vadeli işlem piyasası, son birkaç hafta içinde dünyanın en büyük kripto para birimindeki yükselişe ve düşüşe rağmen, yatırımcılar bahislere devam ederken, her zamankinden daha büyük görünüyor.

Bitcoin'in ( BTC ) vadeli işlem piyasasına olan ilgi 4 ayın zirvesinde!

Glassnode'un resmi Twitter hesabı 12 Eylül'de, sürekli vadeli işlemlerde Bitcoin cinsinden açık faizin (OI) Binance'de 4 ayın en yüksek seviyesi olan 3,9 milyar dolara ulaştığını belirtti.

Bitcoin'in ( BTC ) vadeli işlem piyasasına olan ilgi 4 ayın zirvesinde! - Resim : 1

BTC, sürekli vadeli işlemlere açık faiz. Kaynak: Twitter

Ayrıca, kripto tüccarlarının, özelliği bir sona erme tarihi olmayan kalıcı sözleşmeleri tercih ettiği görülüyor, bu da tüccarların yüksek kaldıraçlı pozisyonları yerinde tutabileceği anlamına geliyor.

Kripto piyasası yeni veriler bekliyor

CoinMarketCap verilerine göre şu anda Bitcoin, son 24 saatte %2,55 ve hafta boyunca %12,18 artışla 22,180 dolardan işlem görüyor ve 424 milyar dolarlık bir pazar var.

BTC'de potansiyel yeni bir ralli, bu hafta piyasaları vurması ve Federal Rezervin (Fed) enflasyonu ne kadar iyi kontrol altında tuttuğunu göstermesi beklenen kötü Tüketici Fiyat Endeksi (TÜFE) verilerini yasaklayarak hemen köşede olabilir. Ek olarak, Ethereum ( ETH ) Birleşmesinin sonu, kripto pazarları için başka bir ayak olabilir.

Daha yüksek enflasyon rakamları, daha geniş piyasadaki tüccarları korkutabilir ve BTC fiyatları ile borsa arasındaki korelasyon tüm zamanların en yüksek seviyesinde olduğundan, sonuç volatilite olabilir. Ayrıca, tüccarlar, özellikle Birleştirme yüzeyini çevreleyen herhangi bir sorun varsa, bakış açılarını değiştirebileceğinden, Ethereum Birleştirmesinden sonra benzer bir durum ortaya çıkabilir.

Yasal Uyarı: Bu sitedeki içerik yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. Yatırım spekülatiftir. Yatırım yaparken sermayeniz risk altındadır.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.