Güncel

Biznet Bilişim'de staj başvuruları başladı

Türkiye’nin lider siber güvenlik entegratörü Biznet Bilişim’in, “Cyber Boot Camp” isimli staj programına başvurular başladı.

Biznet Bilişim'de staj başvuruları başladı

Son başvuru tarihinin 18 Nisan 2019 olduğu süreçte; 20 Nisan 2019 tarihinde ön değerlendirme sınavının gerçekleştirileceği ve 2 Mayıs 2019 tarihinde ise, sonuçların açıklanacağı belirtildi.

Biznet Bilişim'de staj başvuruları başladı

Siber güvenlik alanına ilişkin, Türkiye ve dünyada yaşanan yetişmiş insan kaynağı ihtiyacına, hatta önümüzdeki dönemde sektörün karşılaşacağı insan kaynağı açığına her fırsatta dikkat çeken Biznet Bilişim’in bu programla, “yeniliklere ve teknolojiye meraklı”, “siber güvenlik alanına ama özellikle EKS ve IoT siber güvenliğine özel ilgisi olan”, “sadece teknik değil zihinsel olarak da gelişimi hedefleyen” üniversite öğrencilerini aradığı vurgulandı.

Başvuru için adayların, “e-mail adresi” bilgilerini, “üniversite ve bölüm” bilgilerini ve “Neden Biznet Cyber Boot Camp Staj Programına Katılmak İstiyorsun?” sorusunun yanıtını; CV’leri eşliğinde [email protected] adresine yollamaları yeterli.

İstenen bilgi ve dokümanlar:

  • E-mail bilgisi
  • Üniversite ve bölüm bilgisi
  • “Neden Biznet Cyber Boot Camp Staj Programına Katılmak İstiyorsun?” sorusuna yanıt
  • CV
Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.