Güncel

BMW Londra'ya bomba gibi geliyor!

Londra'da bu hafta BMW havası esiyor.


Bu hafta Londra yakınlarından geçerseniz BMW'nin yeni amiral gemisi mağazasına uğramayı unutmayın. BMW'nin bu sergisinde i3 ve i8 serisi hybrid araçları olmasa da azımsanmayacak araçlar olacak, bu gösteriyi kaçırmak istemezsiniz.

Her ne kadar i3 önümüzdeki yıla kadar gelmeyecek ve i4 de 2014 yılına kadar piyasaya çıkmayacak olsa da BMW 2012 yaz döneminde bu etkinliği kaçırmak istemiyor. BMW i3 muhtemelen bu haftanın en çok konuşulan otomobili olacak. Frankfurt Motor Show ile karşılaştırıldığında bu yeni canavar iç kısımda da önemli yeniliklere sahip.

1343268078_fdasfda-580x388.png

Ayrıca BMW i3 için tamamen çevre dostu materyallerden yapıldığını belirtiyor. BMW'nin i serisi bunların yanında bazı güzel küçük ürünleri de tanıtıyor. Bunlardan birisi Pedelec elektrikli bisiklet, bu cihaz bir şarj ile 30 mil koşabiliyor. Firmanın tanıtacağı diğer ürün de Wallbox.

1343268101_twoup-580x409.jpeg

BMW bu mağazasıyla "Born Electric" yani 'Elektriğin Doğuşu' olarak başlattığı sunumunu Roma, Japonya ve Amerika'da da devam ettirecek.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.