Güncel

BMW'den aylık abonelikli araç kiralama sistemi!

BMW, belirli bir ücret karşılığında istenilen BMW modelini aylık olarak kiralayacak!


BMW Access olarak adlandırılan yeni mobil tabanlı hizmetle BMW, uygulamayı dünya genelinde yayınlamadan önce ABD'de piyasaya sürecek ve denemeleri başlatacak.

Eğer testler başarılı olursa ayda 2000 dolar karşılığında kullanıcılar, hibrit sürümleri de dahil olmak üzere 4 Serisi, 5 Serisi Sedan, X5 SUV gibi modellerden istediklerini seçebilecekler. 3700 dolarlık bir seçenek de bulunuyor. Bu seçenekteyse M4, M5 veya M6 dönüştürücülerin yanı sıra X5M ve X6M de alınabilir. Ücret sigorta, bakım ve yol yardımını kapsıyor.

BMW Kuzey Amerika finansal hizmetler CEO'su Ian Smith konuyla ilgili yaptığı açıklamada: ''Sistemimiz; BMW, Audi, Cadillac ve Porsche gibi müşterilere kolaylaştırılmış ödeme yapısı ve geleneksel bir kiralama yöntemi haricinde bir arabaya ya da daha yüksek kaliteli bir araca geçiş yapma esnekliği sunma sistemini bir araya getiriyor.'' dedi.

BMW ayrıca, araçlarında Apple’ın popüler CarPlay sistemini kullanmak isteyen firmalardan. Çoğu otomobil üreticisi, CarPlay veya Android Auto ürününü 'standart' bir özellik olarak halihazırda sunmakta.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.