Güncel

Bu cihaz radyasyondan koruyor!

İTÜ ve ve TÜBİTAK'tan sonra Boğaziçi Üniversitesi'nden de bilimsel rapor alan, Radyasyondan koruma özelliği olan Pulse Clean şimdiye kadar bu raporu alan tek ürün.


Pulse Clean yüzey alanı milyonlarca defa artırılmış mikro gözenekli turmalin bazlı ileri teknoloji bir üründür. Pulse Clean'in özünü oluşturan Turmalin minerali doğal haliyle negatif iyon yayan bir mineraldir. Atmosferdeki sıcaklık ve basınçta günlük hayatta gerçekleşen sürekli değişiklikler turmalin mineralinin kristal yapısının 0.6V 0.06mA seviyelerinde elektrik yükü üretmesine sebep olur. Bu üretim sırasında havadaki su molekülleri "negatif iyon" diye adlandırılan canlılar için faydalı hydroxyl iyonlarına dönüşür.İSTANBUL - Gilbo Dış Ticaret'in Türkiye Distribütörlüğü'nü yaptığı ve Japon markası olan ve radyasyondan koruyucu özelliği bulunan Pulse Clean, İstanbul Teknik Üniversitesi ve TUBİTAK'tan sonra Boğaziçi Üniversitesi'nden de onay aldı. Günümüzde radyasyonun neden olduğu hastalıklardan mağdur olan çok sayıda kişi olduğunu belirten Gilbo Dış Ticaret Müdürü Mehmet Halit Calayır, Pulse Clean'in radyasyonun etkilerini en aza indirdiğini belirtti.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.