Güncel

Bu konferans Türkiye'de bir ilk!

Türkiye’nin ilk e-Ticaret Konferansı ve Fuarı’nın 2.si 31 Mayıs’ta Haliç Kongre Merkezi’nde!

Bu konferans Türkiye'de bir ilk!

TOBB izniyle gerçekleşen ilk e-Ticaret organizasyonu olma özelliği taşıyan 2. E-Ticaret Konferansı ve Fuarı, 31 Mayıs 2013 tarihinde sektör temsilcilerini buluşturuyor.

31 Mayıs 2013 tarihinde Haliç Kongre Merkezi’nde düzenlenecek olan E-Ticaret Konferansı ve Fuarı, sektör açısından Türkiye’deki ve dünyadaki son trendleri ortaya koymayı hedefliyor. E-ticaret ve dijital ekonominin geldiği noktanın ve gelişimi için yapılması gerekenlerin analiz edileceği fuar ve konferansla, sektör ve ilgili alanlarda faaliyet gösteren kurumların temsilcilerinin bir araya getirilmesi, görüş alışverişinde bulunarak, ürün ve hizmetlerini tanıtabilecekleri bir platform sağlanması amaçlanıyor.

1369725327_eticaretkonferansi.jpg

BKM’nin katkıları, TTNET, Paypal ve GittiGidiyor’un desteğiyle düzenlenen konferansın gündem başlıkları arasında üye sayısını, web sitesi trafiği veya müşteri sayısını artırmak, sürdürülebilirliğini sağlamak, “search engine optimization” (arama optimizasyonunu), müşteri tarafındaki beklentiler ve eğilimlerin analizi, güvenli ödeme, e-ticaret yasasında gelinen nokta, mobil-ticaret’in ülkemizde ve dünyada değişim ve gelişimi gibi konular yer alacak. Ayrıca konferans ve fuar, sektörde hizmet veren kurumları, rakipleri ve muhtemel çözüm ortaklarıyla bir araya getiren önemli bir platform yaratacak.

Etkinliğin konuşmacıları arasında Bankalararası Kart Merkezi Genel Müdürü Dr. Soner Canko, T.C Gümrük ve Ticaret Bakanlığı Müsteşarı, Ziya Altunyaldız, Colbenson site içi arama uzmanlarının Operasyon Direktörü John Tomlinson, PayU Türkiye Ülke Direktörü Emre Güzer, Teleperformance Genel Müdür Yardımcısı Tijen Armağan, DHL Türkiye Müşteri İlişkilerinden Sorumlu genel Müdür Yardımcısı Nil Keskin Keleş, T.C. Gümrük ve Ticaret Bakanlığı , Gümrük ve Ticaret Bakanlığı İç Ticaret Genel Müdürlüğü, Organize Perakende ve E-Ticaret Dairesi Başkanı Adem Başar, Google Industry Manager Mahir Erkan, Teknosa E-Ticaret Müdürü Burcu Yaşar, BT, telekomünikasyon, stratejik pazarlama uzmanı Andrew McClelland, Turkcell Global Bilgi Etkileşim Tasarımı Birim Yöneticisi Dr. Akgün Tokatlı, Asseco SEE, Güvenli E-Ödeme Sistemleri Grup Yöneticisi Burak Kutlu, Paypal Türkiye Ülke Direktörü Kıvanç Onan, BKM Kurumsal İletişim, Ürün Yönetimi ve Üye İlişkileri, Genel Müdür Yardımcısı Serkan Yazıcıoğlu, Biznet Bilişim Kurucu Ortak ve Baş Danışman Onur Arıkan, Akbank Ödeme Sistemlerinden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Mehmet Sindel, Speak ve Evoria markalarının kurucusu Levent Burak Demiralp, Mastercard Güneydoğu Avrupa Genel Müdürü Mete Güney, Gittigidiyor Genel Müdürü Cenk Angın, TTNet Genel Müdürü Abdullah Orkun, Kaya Veritas Medya Genel Müdürü Tunç Berkman, MedyaNet Satış Direktörü Banu Barbarosoğlu, Promoqube ve Useful Kurucu Ortağı Özgür Alaz, Prof. Dr. Şule Özmen bulunuyor.

Etkinlikte ayrıca 2013 yılının en iyi e-ticaret fikirlerinin ödüllendirileceği E-Fikir Yarışması Ödülleri de sahiplerini bulacak.

Geçtiğimiz yılki organizasyon sektör adına önemli çıktılarıyla katılımcılarına e-ticaretin geleceği konusunda önemli bilgiler sunmuştu.

Yorumlar
talha
okumaya usendim biri ozetlesin
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.