Güncel

Bu konser sadece mobil cihazlardan izlenebilecek!

Borusan Quartet'in bu konseri sadece mobil cihazlardan izlenilebilecek!

Bu konser sadece mobil cihazlardan izlenebilecek!

Cep telefonlarının hayatımızda yeri ve önemi gün geçtikçe büyümeye devam ediyor. Son zamanlarda uluslararası olarak yaptığı ve sergilediği performansla bütün gözleri üzerine toplayan Borusan Quartet'in son konseri çok yakında gerçekleşecek...

Buraya kadar herşey normal, yepyeni konserde bir tek farklılık var, o da bu konserin mobil cihazlar üzerinden yayınlanacağı... 'Feel the Connection' projesiyle adlarından ilk olarak sanal alemde çok sık bahsettiren bu grubun son konseri 1 Mayıs'a kadar sadece mobil telefon ve tablet bilgisayar üzerinden Borusan Kültür Sanat'ın web sitesinden izlenebilecek.

1334590442_20120415150317.jpg

2 yıl önce Borusan Kültür Sanat Konsept Tasarımcısı Z. Berhan YILMAZ tarafından  hayata geçirilen, Türkiye'nin ilk online klasik müzik konserini gerçekleştiren grup yine bir ilke imza atıyor.  Connection adlı eser www.borusansanat.com adresinden 1 Mayıs'a kadar sadece mobil cihazlardan izlenilebilecek!

*İlginç grubun üyeleri: Esen Kıvrak, Çağ Erçağ, Olgu Kızılay ve Efdal Altun.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.