Güncel

Bu kritik seviyenin üzerine çıkan Ethereum, onu 1.550 dolara doğru itebilir.

Kripto ticareti uzmanı Michaël van de Poppe'ye göre, Ethereum bu kritik seviyenin üzerine çıkarsa onu 1.550 dolara doğru itebilir.

Bu kritik seviyenin üzerine çıkan Ethereum, onu 1.550 dolara doğru itebilir.

Bir zorluk döneminden sonra, kripto para piyasasındaki en büyük dijital varlıklar nihayet Ethereum ( ETH ) dahil olmak üzere bazı dikkate değer kazanımlar kaydediyor ve analistleri yükseliş hareketini daha da ilerletecek önemli seviyeleri belirlemeye yönlendiriyor.

Bu kritik seviyenin üzerine çıkan Ethereum, onu 1.550 dolara doğru itebilir.

Kripto ticareti uzmanı Michaël van de Poppe'nin gözlemlediği gibi, Ethereum mevcut gücünü koruyarak kritik seviyeyi 1.150 $'a çevirerek ve 1.225 $'ın üzerine çıkarak 1.350 $'a ve hatta muhtemelen 1.550 $'a doğru bir yükselişin yolunu açacak.

Bu kritik seviyenin üzerine çıkan Ethereum, onu 1.550 dolara doğru itebilir. - Resim : 1

Ethereum fiyat eylem analizi ve tahmini. Kaynak: Michaël van de Poppe

Artan kullanıcı etkinliği

Zincir üstü analitik platformu Santiment'e göre, muhtemelen son fiyat artışını hesaba katan Ethereum'un aktif adresleri, en son 15 Ekim'de ulaşılan altı haftanın en yüksek seviyesini aştı ve bunu takip eden üç hafta boyunca %30'luk bir fiyat artışı izledi.

Bu kritik seviyenin üzerine çıkan Ethereum, onu 1.550 dolara doğru itebilir. - Resim : 2

Ethereum kullanıcı etkinliği. Kaynak: Santiment

Santiment verilerine göre, fiyattaki artışın yanı sıra Ethereum, Kasım ayının başından bu yana büyük anahtar adreslerde istikrarlı kazanımlar kaydederek köpekbalığı ve balina adreslerinin sayısını (100 ila 100.000 ETH arasında tutan) 20 ayın en yüksek seviyesine çıkarıyor.

Ethereum teknik analizi

Bu arada Ethereum, Van de Poppe'nin öngördüğü yönde hareketine şimdiden başladı ve 1.265 $'dan el değiştirdi.

Bu kritik seviyenin üzerine çıkan Ethereum, onu 1.550 dolara doğru itebilir. - Resim : 3

Ethereum 7 günlük fiyat tablosu. Kaynak: Finbold

Bunun da ötesinde, CoinMarketCap'teki kripto para topluluğu , Van de Poppe'nin tahminlerine uyan 31 Aralık'a kadar ortalama 1.413,61 $ fiyatla işlem göreceğini tahmin ederek, merkezi olmayan finans ( DeFi ) varlığının geleceği konusundaki yükseliş tutumunu sürdürdü.

Sorumluluk Reddi: Bu sitedeki içerikler yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. Yatırım spekülatiftir. Yatırım yaparken sermayeniz risk altındadır.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.