Güncel

İşte uzmanlara göre en iyi Bitcoin biriktirme alanı!

Yeni bir başlangıç ​​için en iyi Bitcoin biriktirme alanı neresidir? Uzman görüşü

İşte uzmanlara göre en iyi Bitcoin biriktirme alanı!

Kripto para piyasasının çoğunluğu, FTX'in çöküşünü izleyen durgun ticaret döngüsünden çıkmak için hala mücadele etse de, düşüş dönemleri, Bitcoin ( BTC ) biriktirmeye çalışan geç gelenler ve yeni başlayanlar için bir fırsat olabilir.

İşte uzmanlara göre en iyi Bitcoin biriktirme alanı!

BinhDang tarafından 29 Kasım'da yayınlanan bir analize göre, Bitcoin'in şu anda durduğu arz kaybı ile kâr arasındaki kesişme alanı, "yeni bir başlangıç ​​için birikim yapmak" için mükemmel bir alan olabilir.

Dört kavşak döngüsü

Analistin açıkladığı gibi:

“Dört döngülü yaklaşık 13 yıl boyunca, fiyat her alt bölgede olduğunda arz kaybı ile kâr arasında bir kesişme alanı fark ettik. Bitcoin'in yalnızca birkaç dolar değerinde olduğu ilk aşamalarda bile bu alan vardı.”

Bu ayı sezonu açısından BinhDang , "sadece fiyat mevcut seviyeye düştüğünde bu kesişme alanının ortaya çıktığını gördüm" dedi ve bunun 53'ünü 'arz ve kayıp' oluşturan 19.219.377 BTC'lik toplam dolaşım arzına atıfta bulundu. % (10.196.728 BTC) ve %47 (9.016.619 BTC) için 'kar arzı'.

İşte uzmanlara göre en iyi Bitcoin biriktirme alanı! - Resim : 1

arz kaybı ve kar arasındaki Bitcoin kesişimleri. Kaynak: CryptoQuant

Uzmanın belirttiği gibi:

"Bu bölgenin varlığı, zararın ardından piyasanın sakinleşmesine yetecek kadar uzun olacak ve fiyat yüzde birkaç daha düşebilir, ancak burası şüphesiz yeni bir başlangıç ​​için biriktirilecek en iyi alan."

Bitcoin fiyat analizi

Bu arada, Kasım ayında Finbold tarafından alınan verilere göre, basın zamanında Bitcoin fiyatı 16.490 $ seviyesinde yer alırken, günlük %1,72 ve haftalık %4,98 gibi mütevazı artışlar kaydederken, aylık grafikteki kaybı %20,48 olarak gerçekleşti.

İşte uzmanlara göre en iyi Bitcoin biriktirme alanı! - Resim : 2

Bitcoin 1 aylık fiyat tablosu. Kaynak: Finbold

Birden fazla teknik analiz (TA) göstergesi, amiral gemisi merkezi olmayan finans ( DeFi ) tokeninin 2023'te büyük bir yukarı doğru hareket edebileceğini öne sürdüğü için, özellikle Bitcoin'in mevcut yan ticaret modeli fırtına öncesi sessizlik olabilir.

Sorumluluk Reddi: Bu sitedeki içerikler yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. Yatırım spekülatiftir. Yatırım yaparken sermayeniz risk altındadır.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.