Güncel

Cardano 2 yılın zirvesine ulaştı! İşte çarpıcı analiz!

Cardano balinaları tarafından tutulan ADA arzının payı son 2 yılın en yüksek seviyesine ulaştı!

Cardano 2 yılın zirvesine ulaştı! İşte çarpıcı analiz!

Cardano (ADA), son günlerde büyük kripto para birimlerinin çoğuyla aynı düşüş eğiliminde olmasına rağmen, balinalar, iki yılın en yüksek seviyesine ulaşan arzlarını artırıyor.

Cardano 2 yılın zirvesine ulaştı! İşte çarpıcı analiz!

Cardano'nun en az 10 milyon ADA tutanları olarak tanımlanan ve yaklaşık 9.534.000 dolar değerinde olan en büyük balinaları, şu anda toplam token arzının %46,6'sını elinde tutuyor.

Kaynak: Santiment

Tweet'te kullanılan grafik, Cardano balinalarının sahip olduğu ADA arz oranında çarpıcı bir artış olduğunu gösteriyor. Karşılaştırıldığında, bu balinalar 14 aydan kısa bir süre önce cüzdanlarında toplam arzın sadece %10,2'sine sahipti .

Bununla birlikte Santiment, grafikte gözlemlenen balina adreslerinin büyük bir bölümünün aslında kripto para borsalarına ait olduğunu kaydetti.

Cardano için diğer olumlu gelişmeler

Bu arada, orta seviye sahipleri veya 100 ila 100.000 dolar değerinde ADA arasındaki adresler tarafından tutulan Cardano arzı, Nisan ayı başlarında tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaştı ve bu sırada mevcut arzın % 16,8'ini elinde tuttular.

Aynı zamanda, Cardano tabanlı akıllı sözleşmelerin sayısı 2.000'i aştı. Bu sayı, ağın bir akıllı sözleşme işlevi sunduğu Eylül 2021'den bu yana büyüyordu.

Yasal Uyarı: Bu sitedeki içerik yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. Yatırım spekülatiftir. Yatırım yaparken sermayeniz risk altındadır.

Yorumlar
tumer
yav cordana yerlerde sen neyden bahsediyorsun saçma sapan haber yapmayin
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.