Güncel

Cardano (ADA) sahipleri dikkat! Grafikte keskin hareket yakın mı?

Cardano (ADA), Tether ve USDC'nin blok zincirine entegrasyonu yaklaşırken keskin bir harekete hazırlanıyor!

Cardano (ADA) sahipleri dikkat! Grafikte keskin hareket yakın mı?

Büyük kripto para birimlerinin çoğu gibi , Cardano da (ADA) geçen hafta kırmızıda işlem görüyordu, ancak Tether (USDT) ve USD Coin'in (USDC) blok zincirine ulaştığını gören son gelişmeden sonra gelgitler, yakında grafiği tersine döndürebilir.

Cardano (ADA) sahipleri dikkat! Grafikte keskin hareket yakın mı?

12 Nisan'da duyuruyu tweetleyen blok zincirinin kurucusu Charles Hoskinson'a göre, iki büyük stablecoin, merkezi olmayan kripto borsası (DEX) WingRiders aracılığıyla Cardano ağına katıldı.

Bunu gerçekleştirmek için WingRiders, Twitter sayfasında şunları belirterek, Milkomeda Foundation adlı ana ağdaki Katman 2 Protokolünün yardımını aldı.

"Milkomeda WingRiders ile ortaklığımız sayesinde, lansman sırasında Milkomeda köprüsünden Stablecoins ve likidite getirecek."

Kullanıcılar, Milkomeda Bridge yan zincirinden ve Ethereum Sanal Makinesinden (EVM) yararlanarak, Cardano'da ilk kez USDT ve USDC ticareti yapabilecek ve bu sayede piyasa oynaklığına karşı güvenli liman varlığı olarak stabilcoin'lerin lanse edilen rolünden faydalanabilecekler.

İki stablecoin'in başarısı ve popülaritesi göz önüne alındığında, ekosistem destekçileri, son olayların zincir içi aktivitede ve ağdaki ticaret hacminde bir artışa ve ayrıca ADA'nın fiyatında bir artışa yol açabileceğine inanıyor.

Cardano fiyat analizi

Finans analizleri ile bilinen Finbold daha önce CoinMarketCap topluluğunun ADA fiyatının Nisan ayı sonuna kadar 1,35 dolarlık medyan fiyata ulaşabileceği ve bunun şu anki 0,95 dolarlık fiyatından %42,11'lik bir artış olacağı yönündeki tahminlerini bildirmiş, biz de Teknolojioku olarak sizlerle paylaşmıştık.

Basın zamanında Cardano fiyatı, 24 saat içinde %0,90'lık bir artışı ve yedi gün öncesine göre %11,95'lik bir düşüşü temsil ediyor.

Cardano yedi günlük fiyat tablosu. Kaynak: CoinMarketCap

CoinMarketCap verilerine göre, piyasa değeri açısından Cardano, şu anda 32.24 milyar dolar olan sekizinci en büyük kripto para birimi olarak yer alıyor.

Yasal Uyarı: Bu sitedeki içerik yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. Yatırım spekülatiftir. Yatırım yaparken sermayeniz risk altındadır.

Yorumlar
Uğur
2 çeyrek ne zaman oluyor
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.