Güncel

Cardano almanın zamanı geldi mi? Veriler fiyat artışını mı işaret ediyor?

Veriler, ADA'nın sert çatallanmadan önceki fiyat artışlarını gösteriyor; Haziran ayında Vasil'den önce Cardano almanın zamanı geldi mi?

Cardano almanın zamanı geldi mi? Veriler fiyat artışını mı işaret ediyor?

Son haftalarda, Cardano (ADA), ağa eklenen proje sayısıyla birlikte fiyatının artmasıyla yükseliş eğiliminde. Uzun zamandır düşüş eğiliminde olan kripto para birimi, sonunda eski günlerine dönebilecek mi? En çok merak edilen de bu.

Cardano almanın zamanı geldi mi? Veriler fiyat artışını mı işaret ediyor?

Geçmişteki verilere dayanarak, ADA'nın fiyatı, önceden geçersiz olan blokların ve işlemlerin geçerli olmasına izin veren bir ağın protokolünde önemli bir değişiklik olan Hard Fork'tan önce yükselir.

Cardians, 26 Mart'ta, Temmuz 2020'deki ilk Shelley Hard Fork'tan önce ADA'nın %500 arttığını ve Mart 2021'de Mary'den önce %1,100 arttığını, en son Alonzo güncellemesinde DeFi varlığının arttığını gösteren istatistikleri yayınladı. %135 ve tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 2,96$'a ulaştı.

Cardano Sert Çatal. Kaynak: Kardiyalılar

Bu nedenle bu, birçok kripto tüccarının Cardano'nun Haziran 2022'de Vasil Hard Fork'u öncesinde başka bir ralli yaşayıp yaşamayacağını tahmin etmesine yol açtı.

Şu anda Cardano, CoinMarketCap'e göre, son 24 saatte %0,21 ve önceki hafta boyunca muazzam %30,68 artışla 1,13 dolardan işlem görüyor.

Cardano fiyat analizi. Kaynak: CoinMarketCap

Mevcut durumda, en büyük Hisse Kanıtı (PoS) varlığının toplam piyasa değeri 37,9 milyar dolar değerinde, özellikle Cardano'nun piyasa değeri 24 Mart itibariyle sadece 7 gün içinde 10 milyar dolardan fazla giriş kaydetti.

Piyasa havasının Cardano'ya kaymasından önce, kripto para birimi, Cardano'yu satın alan yatırımcı sayısındaki artış hissi değiştirene kadar bu ayın başlarında art arda yedinci aylık kırmızı mumunu oluşturuyordu.

Akıllı sözleşme yeteneğinin eklenmesini içeren Eylül 2021'deki son önemli yükseltmesinden sonra, Cardano ağı her zamankinden daha hızlı ölçeklenebildi ve performans gösterebildi.

Spekülatörler, Haziran ayı için belirlenen ve Cardano ekibinin platformun işlem hacmini önemli ölçüde artıracağına ve aynı zamanda hacmi ve likiditeyi artıracağına inandığı Vasil sert çatalının ardından bir ralliye dikkat edecek.

Yasal Uyarı:  Bu sitedeki içerik yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. Yatırım spekülatiftir. Yatırım yaparken sermayeniz risk altındadır.

Yorumlar
Serdar
Bu kandirmacilik reklam Lara inanmayın millet bu bütün dünyada millet lerin ve insanlar parasını çalmak için yapılan usuzluk bir silah herkes sin parasını çalıp zenginleri arasında paylaş siyorlar ve herkes sin soyma soğana çevirmeye yolu kimse kalmasın sahte hayaller e oyna gelmeyin keriz olmayın ve bilginiz olsun ada 35tl ulaşacaktır ve sonra düşüş olacaktır 10tl kadar
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.