Cardano piyasa değerindeki hızlı artış ne kadar sürecek?

Cardano piyasa değeri, sadece 7 günde 10 milyar dolardan fazla giriş kaydetti!

Cardano piyasa değerindeki hızlı artış ne kadar sürecek?

Cardano (ADA), bu hafta gıpta edilen 1 dolarlık fiyat noktasını çoktan aşarak istikrarlı yükselişini sürdürürken , piyasa değeri de onu takip etti ve sadece yedi günde 10 milyar doların üzerinde bir artış yaşadı.

Cardano piyasa değerindeki hızlı artış ne kadar sürecek?

Merkezi olmayan (DeFi) varlık, CoinMarketCap verilerine göre bu metriğin 28,7 milyar dolar olduğu bir hafta öncesine göre %37,46 artışla 39,45 milyar dolarlık bir piyasa değeri kaydetti.

Cardano piyasa değerindeki hızlı artış ne kadar sürecek? - Resim : 1

Cardano yedi günlük piyasa değeri. Kaynak: CoinMarketCap

Başka bir deyişle, en büyük Proof-of-Stake (PoS) ağı, sadece yedi gün içinde piyasa değerinde 10.75$'lık bir giriş aldı ve şu anda bu göstergeye göre yedinci en büyük kripto para birimi.

Şu anda Cardano, CoinMarketCap verilerine göre 0,85 dolardan işlem gördüğü yedi gün öncesine kıyasla son 24 saatte %10,29 ve %37,65 artışla 1,17 dolardan el değiştiriyor.

ADA'nın, daha fazla yatırımcının Cardano'yu satın almaya başlamasıyla varlık etrafındaki piyasa hissiyatından önce bu ayın başlarında yedinci düz aylık kırmızı mumunu oluşturduğunu belirtmekte fayda var.

Bunun da ötesinde, finans analizleri ile bilinen Finbold daha önce Coinbase'in 24 Mart'ta yaptığı resmi duyuruda, kripto borsasının stake tekliflerini Cardano'yu içerecek şekilde genişlettiğini bildirmişti.

Cardano TVL de yükselişte

Cardano'nun Kilitlenen Toplam Değeri (TVL) 21 Ocak'tan bu yana istikrarlı bir şekilde yükseliyor ve günümüzde yaklaşık 320 milyon dolara ulaşmış vaziyette. Analitik platformu Defi Llama'dan alınan verilere göre, son 24 saatte %1,62 artış kaydetti.

Cardano piyasa değerindeki hızlı artış ne kadar sürecek? - Resim : 2

Cardano TVL. Kaynak: DeFi lama

Cardono'nun piyasa değerindeki artışın ne kadar süreceği hakkında bilgi vermek mümkün değil, sonuçta değer artışları ve düşüşleri genelde spekülatiftir.