Güncel

Cardano stake değeri yeni bir rekor kırdı!

Cardano stake değeri 200 milyon dolarlık dönüm noktasını aşarak yeni bir rekora imza attı!

Cardano stake değeri yeni bir rekor kırdı!

Cardano'nun (ADA) ekosistemi büyümeye devam ederken, Ocak 2022'nin sonundan bu yana büyük adımlar atan ve son zamanlarda 200 milyon doları aşan kilitli toplam değeri (TVL) de büyüyor.

Cardano stake değeri yeni bir rekor kırdı!

Analitik platformu Defi Llama'dan alınan verilere göre, en büyük Hisse Kanıtı (PoS) dijital varlığı için TVL, tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 207.67 milyon $ oldu.

USD cinsinden kilitlenen Cardano (ADA) toplam değeri. Kaynak: Defi Lama

Cardano için TVL'nin, uzun bir düşüş döneminden sonra Ocak 2022'nin sonundan bu yana istikrarlı bir yükselişte olduğunu ve blok zincirinin ilk merkezi olmayan değişimi (DEX) olan SundaeSwap'ın (SUNDAE) piyasaya sürülmesiyle aynı zamana denk geldiğini belirtmekte fayda var.

En yeni rekor, 6 Mart'taki TVL'nin 152 milyon dolar olduğu için, sadece on gün içinde 50 milyon dolardan fazla bahis değerindeki artışı temsil ediyor. Bu değer, üç aydan kısa bir sürede 200 milyon doların üzerinde arttı.

20 Ocak'taki TVL'si, dramatik yükselişinin başlangıcından hemen önce, 3 milyon doların biraz üzerindeydi, bu da Cardano'nun stake değerinin şaşırtıcı bir şekilde %98,56 oranında arttığı anlamına geliyor.

Cardano TVL'nin çoğunluğunu SundaeSwap oluşturuyor

Ağdaki fonların çoğu, şimdi daha düşük bir kısımda olmasına rağmen, bu içeriği hazırladığımız zamandan iki hafta önce olduğu gibi, hala SundaeSwap'ta bulunuyor.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.