Güncel

Careem'den İstanbul'a özel indirim

Kısa bir süre önce Uber tarafından satın alınan Careem, Temmuz ayında İstanbul'daki kullanıcılarına yüzde 50 inidirim fırsatı sunuyor.

Careem'den İstanbul'a özel indirim

Türkiye'de sarı ve turkuaz taksiler aracılığı ile faaliyet gösteren bölgenin en büyük araç çağırma uygulaması Careem, Temmuz ayına özel yüzde 50 indirim fırsatı sunuyor. Careem kullanıcıları, İstanbul’da yapacakları 7 yolculukta, yüzde 50 indirim kazanabilecekler.

Careem Temmuz ayında yüzde 50 indirimli

Türkiye'deki faaliyetlerine 3 yıl önce başlayan ve bir süredir sadece ticari taksiler aracılığı ile faaliyetlerine devam eden Ortadoğulu araç çağırma platformu Careem, kullanıcıları için Temmuz ayına özel kampanya sunuyor. Careem kullanıcıları İstanbul’da yapacakları toplam 7 yolculuğa kadar yüzde 50 indirim hakkı kazanacaklar. Kampanyada her yolculukta maksimum 10 TL indirim uygulanıyor. Kullanıcıların kampanyadan yararlanması için TR05 promosyon kodunu kullanmaları gerekiyor.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.