Güncel

CES 2016: Samsung giyilebilir teknolojileri ile fark yaratmaya geliyor

Samsung CES 2016'da yine çok farklı olacak!

CES 2016: Samsung giyilebilir teknolojileri ile fark yaratmaya geliyor

6 Ocak'ta kapılarını ziyaretçilere açacak olan CES 2016 mobil sektör için büyük tanıtımlara sahne olmasa da teknoloji aşıkları için oldukça inovatif ürünleri misafir edecek. 

Güney Koreli teknoloji devi Samsung yeni nesil mobil cihazı ya da cihazlarını! Dünya Mobil Kongresi'nde tanıtacak olmasından dolayı CES 2016'da giyilebilir ürünleri ile öne çıkmaya hazırlanıyor.

CES 2016'da Gear VR ile birlikte çalışan bileklik tanıtacak olan Samsung'un bu bileklik sayesinde özellikle oyun tarafında büyük gelişim göstereceği belirtiliyor. Bu bileklik sayesinde Gear VR'ın farklı özelliklere kavuşacağını ve ellerimizi de sanal dünyada kullanabilecek olmamız bizi oldukça heyecanlandırıyor. Aşağıda bu donanımın sızdırılan görüntüsünü görebilirsiniz.

1451936689_samsung-rink-650-80.jpg

Samsung'un bir de sağlık kemeri tanıtacağı belirtiliyor. Bu sağlık kemerinin hangi özelliklere sahip olacağı ise tam bir muamma. Uzun zamandır söylenen ve şehir efsanesi haline gelen kan şekeri ölçme noktasında Akıllı Kemer'in gelişim gösterip göstermeyeceğini önümüzdeki günlerde öğreneceğiz.

Bakalım Samsung CES 2016'da ne gibi yenilikler ile karşımıza çıkacak?


Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.