Güncel

CES 2019 yolculuğumuz başlıyor! (Video)

Dünyanın en büyük teknoloji fuarlarından biri olan CES'i bu yıl yerinde takip ediyoruz. Fuarda bu yıla damgasını vuracak teknolojileri sizler için araştırdık.


Konu teknoloji olunca akla ilk gelen fuarlardan biri her yıl ABD'nin Las Vegas şehrinde düzenlenen CES (Consumer Electronics Show) olur. Dünyanın en büyük teknoloji fuarı olan CES o yılın teknoloji trendlerinin belirlendiği bir etkinlik olarak karşımıza çıkıyor.

CES 2019 yolculuğumuz başlıyor!

Bu yıl yerinde takip edeceğimiz fuarda Nesnelerin İnternet çözümlerinden, Dronelara, 8K televizyonlardan, 5G teknolojisine kadar onlarca farklı teknolojik konu başlığı bizleri bekliyor olacak, 

CES'e dünyanın dört bir yanında irili ufaklı birçok şirket katılıyor. Bunlar arasında LG, Asus, Sony, Acer gibi teknoloji devleri yer alıyorken aynı zamanda Mercedes, BMW gibi otomobil firmaları da fuardaki yerlerini alıyor. 

Öte yandan fuarda küçük ölçekli girişimli, Çin merkezli yüzlerce farklı alanda çalışmalar yapan firmalar da katılıyor. Özellikle teknolojinin geleceğini gözler önüne sunan fuar her yıl binlerce kişi tarafından ziyaret ediliyor. 

Biz de Teknolojioku olarak fuar öncesinde ekipmanlarımızı güncelledik, daha iyi bir kamera (Canon EOS M50) ve daha iyi bir bilgisayar (Monster Abra A5) sizlere daha iyi içerikler üretmek için yollara koyulduk,. Siz bu yazıyı okuyup aşağıdaki videoyu izlerken bizler Las Vegas yollarında olacağız. Türkiye'den bu fuara katılan az sayıda yayından biri olarak sizlere en yeni teknolojileri en hızlı şekilde ileteceğiz. 

Lafı daha fazla uzatmayalım ve sizleri CES öncesinde hazırladığımız ve fuarın kısa bir özetini içeren, aynı zamanda Monster Abra A5'i kutudan çıkarttığımız video ile baş başa bırakalım: 

CES 2019 ile ilgili merak ettiğiniz tüm haberler, videolar ve içerikler özel sayfalarımızda yer alacak. Oradan da fuarı takip edebilirsiniz. 

Yorumlar
Sino
Hayırlı yolculuklar, kolay gelsin, takipteyiz bol bol haber yapın bekliyoruz...
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.