Oyun

Yeni bir Marvel oyunu yolda!

Hearthstone yapımcıları yeni bir Marvel projesi üzerinde çalışıyor. İşte paylaşılan detaylar!

Yeni bir Marvel oyunu yolda!

Hearthstone geliştiricisi tarafından kurulan Second Dinner stüdyosu, yeni bir Marvel oyunu üzerinde çalıştığını duyurdu. Marvel Games'in yönetim kurulundan Jay Ong: "Hamilton ve Ben'le yıllarca çalıştım ve ikisi de Marvel oyunları yapmak isteyeceğimiz kişilerdi.

İkisi ve Second Dinner'da bir araya getirdikleri ekip tarihin en iyi oyunlarından bazılarını yaptı. Ve şimdi de Marvel Games ekibi ile birlikte çalışıyorlar ve Marvel evreninde oynuyorlar. İnanılmaz olacak! Ya da belki muhteşem! Ya da muazzam! Ya da tüm bunların üzerinde bir proje olarak karşımıza çıkacak." dedi. 

Second Dinner stüdyosundan Hamilton Chu ise: ''Biraz zamanımızı alacak fakat biz şimdiden prototip sürümü ile çok eğleniyoruz. Röportaj yapacağımız insanlara oyunumuzu göstermek için sabırsızlanıyorum." dedi. Second Dinner ayrıca Çinli lider internet teknoloji şirketi NetEase'den 30 milyon dolarlık bir yatırım aldığını da duyurdu.

Yeni bir Marvel oyunu yolda!

Henüz oyunun hangi platformlara çıkacağı resmi olarak açıklanmış değil ancak birçok oyuncu bu projenin bir mobil oyun olacağına inanıyor. Açıkçası böylesine bir iddiayı savunmak için erken olduğunu düşünüyorum.

Her ne kadar bu adamlar zamanında kart oyunları ile ünlenmiş olsalar da şu an farklı bir oluşumun çatısı altında farklı işlere imza atmak istiyorlar. Marvel Games'in bir kart oyunu için bu kadar iddialı sözlerle yorum yapacağına da açıkçası inanmak güç. Bakalım Second Dinner bizlere nasıl bir Marvel oyunu sunacaklar hep beraber bekleyip göreceğiz. 

Peki ya siz ne düşünüyorsunuz bu duyuru hakkında? 

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.