Güncel

CIA açıkladı! Uzaylılar gerçekten var! Belgeler burada!

Uzaylıların varlığı nihayet doğrulandı. CIA, elindeki UFO belgelerini kamuoyuna açtı. UFO'lar hakkındaki belgeleri CIA'in sitesinden indirebiliyorsunuz.


Dünya dışı varlıkların olup olmadığı insanlığın varoluşundan beri merak ediliyor. Ancak Mars'a da çıksak uzaylıların varlığını hala doğrulayamamıştık. Bugün ise CIA nihayet elindeki UFO belgelerini paylaşarak, uzaylıların olduğunu bir nebze doğrulamış oldu.

CIA belgelerine göre UFO'lar gerçek

Hükümetler genellikle toplumda kaos veya endişe ortamı oluşturabilecek olayları saklar. Bunu özellikle Amerika Birleşik Devletleri uzaylı konusunda çok yapıyor. Yıllardır Amerika'nın UFO'ları sakladığı iddia ediliyordu. Bugün CIA'in yayınladığı belgeler ile bu iddiaların doğru olduğu ortaya çıktı.

ufo

The Black Vault okunması biraz zor olan CIA belgelerinin açıklamasını Twitter hesabında yaptığı paylaşımda duyurdu. CIA'in belgelerinde; "Müdür yardımcısı el ile taşınan bir UFO için tavsiyelerde bulundu. Ancak bu tavsiyeler güvenlik gereği gizli tutuluyor. Neredeyse iki yıldır bu konu üzerine çalışıyoruz. Sonuca yaklaştık." ifadelerine yer veriliyor.

FOIA yasalarına göre sınıflandırılan ilk UFO bilgileri 1970'lerde ve 1980'lerin başında geldi. Ancak bu olaylar ile ilgili olarak kamuoyuyla bilgi paylaşılması yasaklandı. Çünkü dünya dışı varlıkların olması ve UFO'ların doğrulanması halkta panik etkisi yaratabilirdi.

CIA'in neden şimdi bu belgeleri yayınlayıp UFO'ların var olduğunu açıkladığı ise henüz bilinmiyor. Eğer bu konular hakkında meraklıysanız; CIA'in yayınladığı UFO belgelerini buradan indirebilirsiniz. 

Yorumlar
KH
MİLLET bira aklını kullanın ve gercekleri öğrenin NEW AGE TARIKATLARINI ARASTIRIN Amaçlari ne bu tarikatın olayı ne bi anlayın herseyin tek dünya tek din planı olduğunu anlayacaksiniz bizi dinden cikarmaya calisiliyor....
Cevapla
beto
avatar filminide aklınıza getirin .... pendora adlı farklı bir gezegen ama üzerinde yaşayan ırk gelişmemişti ..... uzaylı varmı yokmu bılmıyorum ama bızde görülen ufolar dünya yapımı ..... derin devlet işleri özellikle amerika işleri ..... eski alman teknolojisini inceleyin ilk başlatan almanlar sonra kim geliştirmiştir kim üzerine birşeyler koymuştur bilemiyorum.... ama kesinlikle almanların parmağı var bu işte
Cevapla
Ufo
Haklisin
recep
cıa nın sitesinden nasıl indiriyoruz?
Cevapla
vedat
Yeni dünya düzene doğru bir sonraki adım olan sahte uzaylı istilası adımının startını verdiler görünen o ki, 3-4 yıl içinde gökyüzünde dev sözüm ona "uzaylı" tehditler görmeye başlarsak şaşırmayın.
Cevapla
mehmet
günaydın şimdi mi öğrendiniz
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.