Güncel

CIA açıkladı! Uzaylılar gerçekten var! Belgeler burada!

Uzaylıların varlığı nihayet doğrulandı. CIA, elindeki UFO belgelerini kamuoyuna açtı. UFO'lar hakkındaki belgeleri CIA'in sitesinden indirebiliyorsunuz.

CIA açıkladı! Uzaylılar gerçekten var! Belgeler burada!

Dünya dışı varlıkların olup olmadığı insanlığın varoluşundan beri merak ediliyor. Ancak Mars'a da çıksak uzaylıların varlığını hala doğrulayamamıştık. Bugün ise CIA nihayet elindeki UFO belgelerini paylaşarak, uzaylıların olduğunu bir nebze doğrulamış oldu.

CIA belgelerine göre UFO'lar gerçek

Hükümetler genellikle toplumda kaos veya endişe ortamı oluşturabilecek olayları saklar. Bunu özellikle Amerika Birleşik Devletleri uzaylı konusunda çok yapıyor. Yıllardır Amerika'nın UFO'ları sakladığı iddia ediliyordu. Bugün CIA'in yayınladığı belgeler ile bu iddiaların doğru olduğu ortaya çıktı.

ufo

The Black Vault okunması biraz zor olan CIA belgelerinin açıklamasını Twitter hesabında yaptığı paylaşımda duyurdu. CIA'in belgelerinde; "Müdür yardımcısı el ile taşınan bir UFO için tavsiyelerde bulundu. Ancak bu tavsiyeler güvenlik gereği gizli tutuluyor. Neredeyse iki yıldır bu konu üzerine çalışıyoruz. Sonuca yaklaştık." ifadelerine yer veriliyor.

FOIA yasalarına göre sınıflandırılan ilk UFO bilgileri 1970'lerde ve 1980'lerin başında geldi. Ancak bu olaylar ile ilgili olarak kamuoyuyla bilgi paylaşılması yasaklandı. Çünkü dünya dışı varlıkların olması ve UFO'ların doğrulanması halkta panik etkisi yaratabilirdi.

CIA'in neden şimdi bu belgeleri yayınlayıp UFO'ların var olduğunu açıkladığı ise henüz bilinmiyor. Eğer bu konular hakkında meraklıysanız; CIA'in yayınladığı UFO belgelerini buradan indirebilirsiniz. 

Yorumlar
bülent
ufo var.. ileride ufo ile işe gidip gelecez.
Cevapla
Aperture Science/ Cave Johnson
Mr.Freeman ve Black Mesa'nın eseri
Cevapla
ıcııcı
yer sürme saldır bekliyor belli değili arapça dilde seslemişti
Cevapla
bilgin
ufo falan yok arkadaşlar, saçmalamayın. hawking ile hemfikirim bu konuda. araştırın hawking kimdir, ne diyor bu konuda öyle gelin yorum yapın. Bu safsatalar yalnızca gündem oluşturmak için. Pandemi gibi hesaplı işler yani
Cevapla
hakan
dostum 55 yaşındayım 1975 yılı gece annem ile balkonda oturuyorduk.gövdesinde çizgi halinde ışık vardı .gri renkti.o kadar netti ki dün gibi hatırlıyorum.
Uzay Profesörü
Çok biliyon sen. Dünya dışı yaşam yokmuş. Esas sen bi araştırda öyle yorum yap buraya. Hep vardılar ve olacaklarda.
daha bilgin
UzAyLıLaR vAr
ibo
Kolonya cumhuriyetine inen UFO degil mi bu
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.