Güncel

Çiftlik Bank'ın sahibi paraları gösterdi!

Çiftlik Bank'ın CEO'su Mehmet Aydın, çaldığı paraları sosyal medya hesabından bir video ile gösterdi.

Çiftlik Bank'ın sahibinden yüzsüzlük!

Son günlerde Türkiye’nin gündemine oturan Çiftlik Bank skandalında sular durulmak bilmiyor. Çiftlik Bank, yüksek gelir vaadi ile yaklaşık 80 bin kişiyi 500 milyon TL dolandırdı. Çiftlik Bank’ın sahibi olan Mehmet Aydın, topladığı paraları da alarak kayıplara karıştı. Dolandırıcının Uruguay’a kaçtığı tahmin ediliyor.

Çiftlik Bank CEO’su Mehmet Aydın, milleti dolandırıp kaçmasına rağmen Papillion adlı sosyal medya hesabından yüzsüz bir şekilde sorulara cevap verebiliyor.  Bir kullanıcının “Paraları eziyor musun lan, gerçekten sövmücem, hakkını veriyorsan helal olsun” sorusuna bir video ile cevap verdi. Mehmet Aydın, sosyal medya hesabından milyonlarca dolar paranın yer aldığı bir video paylaştı.

Çiftlik Bank'ın sahibi paraları gösterdi! - Resim : 1

Mehmet Aydın’ın paraları gösterdiği videoda kolundaki altın saat dikkatlerden kaçmadı. Kaçmadan önce çekildiği iddia edilen bu videoyu, pişkin bir şekilde bir soru üzerine paylaşan Mehmet Aydın’ın bu hareketi büyük tepkilere neden oldu.

Çiftlik Bank'ın sahibi paraları gösterdi! - Resim : 2

Ayrıca, son gelen bilgilere göre, kaçak Çiftlik Bank CEO’su Mehmet Aydın, dört yıl önce Bursa’da bulaşıkçılık yaptığı ortaya çıktı.

Yorumlar
fikret
:))) yurdum insani iste.. yahuuu herseye atlamayin yaa... off off.. adamin tip bile belli ne bok odlugu:D
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.