Güncel

Coinbase'in Ethereum Birleşmesinden faydalanacak mı?

JPMorgan, Coinbase'in Ethereum Birleşmesinden "anlamlı bir yararlanıcı" olacağını söyledi!

Coinbase'in Ethereum Birleşmesinden faydalanacak mı?

JPMorgan'da bir analist olan Kenneth Worthington, Coinbase'in, 15 Ağustos'ta yapılması planlanan ve merakla beklenen Ethereum ( ETH ) blok zinciri Merge yükseltmesinin "anlamlı bir yararlanıcısı" olacağını düşünüyor.

Coinbase'in Ethereum Birleşmesinden faydalanacak mı?

Analist, kripto para borsasının son zamanlarda "müşterileri için Eth stake etme değerini en üst düzeye çıkarmak için" gerçek girişimlerde bulunduğunu şu sözlerle ifade etti;

“Stake geliri fırsatını, Kurumsal müşteriler için Eth stake gelirine anlamlı bir şekilde katkıda bulunacağını, ancak Kurumsal müşteriler için çok daha az katkıda bulunacağını umduğumuz verilen gelir fırsatından (orantılı olarak) daha büyük görüyoruz. Worthington, bir müşteri notunda, ekonominin büyük çoğunluğu perakende ile kalır"

Özellikle, Birleşme yaklaştıkça, stake edilen yerel token ETH'nin toplam miktarı, aynı dönemde fiyatının %43 düşmesine rağmen bir önceki yıla göre neredeyse iki katına çıkarak tüm zamanların en yüksek seviyesini kaydetti.

Coinbase'in Ethereum Birleşmesinden faydalanacak mı? - Resim : 1

Coinbase, ETH için %15 pazar payına sahip

Ethereum Birleşmesi, kripto para birimlerinin uzun ve olaylı tarihindeki en önemli kilometre taşlarından biri olarak kabul edilmektedir. Belli tahminlere göre Coinbase, ETH varlıkları için %15 pazar payına sahip.

Kenneth Worthington “Coinbase'in 2.000 $ Eth ve %5 Eth getirisine dayalı olarak 650 milyon dolarlık Ethereum birleşmesinden elde edilen yıllık artımlı stake gelirini tahmin ediyoruz. Worthington, 80-100 milyon dolarlık artan bir yıllık gelir elde ediyoruz” diye ekledi.

Yasal Uyarı: Bu sitedeki içerik yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. Yatırım spekülatiftir. Yatırım yaparken sermayeniz risk altındadır.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.