Güncel

Kripto piyasası yanarken, Chiliz (CHZ) yeşilde işlem görmeye devam ediyor!

Chiliz (CHZ), kripto piyasası kırmızıya dönerken geçen hafta en değerli ilk 100 kripto para içerisinde yer aldı!

Kripto piyasası yanarken, Chiliz (CHZ) yeşilde işlem görmeye devam ediyor!

Çoğu kripto para kırmızıda işlem görüyor olmasına rağmen, bazıları hem gün içinde hem de önceki hafta boyunca önemli bir fiyat artışı görmeye devam etti. Piyasaya yeni giren bazı kripto paralar ise Chiliz (CHZ) liderliğinde yükselmeye devam ediyor.

Chiliz (CHZ) kripto piyasası yanarken, yeşilde işlem görmeye devam ediyor!

Kripto piyasası yanarken Chiliz (CHZ), yeşilde işlem görmeye devam ediyor!

CoinMarketCap verilerine göre, Chiliz tokeninin fiyatı, son yedi gün içinde, Ağustos ayında alınan aynı dönemde en büyük ilerlemeleri gören 100 varlığın en üstüne yerleştirerek %46,59 oranında arttı.

Aynı zamanda, tokenin günlük grafiği %6,98 artış gösteriyor. Şu anda 0,2231 dolardan işlem görüyor ve son 24 saatte %17,87 büyüyen Celsius'un (CEL) hemen ardından Chiliz'i günlük ilerlemeler açısından ikinci sıraya yerleştiriyor.

Kripto piyasası yanarken, Chiliz (CHZ) yeşilde işlem görmeye devam ediyor! - Resim : 1

Chiliz, ilk 100 kazananın başında geliyor. Kaynak: CoinMarketCap

Chiliz (CHZ) nedir?

Chiliz, blockchain tabanlı spor eğlence ve hayran katılım platformu Socios'u işleten Malta merkezli fintech sağlayıcısı tarafından oluşturulan, spor ve eğlence için kullanılan dijital bir para birimidir.

Chiliz (CHZ) neden ilerliyor?

Chiliz, 15 Ağustos'ta platformun resmi Twitter hesabında duyurulduğu üzere, Scoville test ağının Aşama 5 güncellemesi olan Pequin güncellemesini beklerken bu ilerlemelerin gerçekleştiğini belirtmek önemlidir.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.