Güncel

Xiaomi'nin uygun fiyatlı modeli geniş kapsamlı güncellemelere kavuşuyor!

Çinli teknoloji devi Xiaomi ülkemizde oldukça popüler olan bir modelini daha güncel hale getiriyor. Firma geniş çapta yayınladığı güncelleme ile ara yüzünü güncel tutmaya devam ediyor.

Xiaomi'nin uygun fiyatlı modeli geniş kapsamlı güncellemelere kavuşuyor!

Xiaomi, Türkiye ve daha birçok bölge için POCO X3 Pro modellerine geniş çaplı güncellemeler yayınlıyor. Xiaomi, neredeyse her gün cihazlarına bazı kararlı ve beta güncellemeleri yayınlıyor. Çok fazla akıllı telefon modeline sahip olan firma, bazı durumlarda güncellemelere geç kalabiliyor.

Son yayınlanan güncellemelerle sistem kararlılığını artırmayı hedefleyen Xiaomi, güvenlik konusunda da cihazlarını güncel tutmaya devam ediyor. Türkiye ve daha birçok bölge için yayınlanan yeni POCO X3 Pro MIUI 13 güncellemesi, Ağustos 2022 Güvenlik Yamasını da içeriyor. Güncellemenin yapı numarası V13.0.3.0 SJUTRXM'dir. Güncellemenin değişiklik günlüğüne aşağıdan ulaşabilirsiniz.

POCO X3 Pro modellerine gelen MIUI 13 Güncellemesinin Değişiklik Günlüğü

Türkiye, Hindistan, Endonezya, Avrupa ve Global için yayınlanan yeni POCO X3 Pro MIUI 13 güncellemesinin değişiklik günlüğü Xiaomi tarafından onaylanmıştır.

Xiaomi çok sevilen modelini kapsamlı olarak güncelliyor!

Sistem

  • ‌Android Güvenlik Yaması Ağustos 2022'ye güncellendi. Artırılmış sistem güvenliği.

Türkiye için yayınlanan yeni POCO X3 Pro MIUI 13 güncellemesi, sistem güvenliğini artıran ve beraberindeki bazı hataları düzelten Xiaomi Ağustos 2022 Güvenlik Yamasını içeriyor.

Xiaomi Ağustos 2022 Güvenlik Yaması ve MIUI 13 güncellemesi hakkında pozitif veya negatif görüşlerinizi yorumlar bölümünde belirtebilirsiniz. Unutulmamalıdır ki bu güncelleme şu anda sadece Mi Pilotlar için yayınlanmıştır, herhangi bir sorun olmaması durumunda tüm kullanıcılar için kararlı olarak yayınlanacaktır.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.