Güncel

Coşturan Tarife Facebook NT Kampanyası

Cebinize gelen şifreyi numaranızı taşıdıktan sonra 1774'e gönderin, doya doya mesajlaşın!

Coşturan Tarife Facebook NT Kampanyası

Kampanya Bilgisi

Facebook üzerinden şifre alarak numarasını Faturalı KARTALCELL, Fenercell, GSMobile ve TrabzonCell Coşturan Tarifelerine taşıyan müşteriler, tarife koşullarına ek olarak 6 ay boyunca her yöne 1000 SMS kazanma şansı yakalıyor!

Detaylar

Kampanya Kapsamı ve Geçerlilik Detayları
  • KARTALCELL, Fenercell, GSMobile, TrabzonCell Coşturan Tarifesine 16/04/2012 - 16/05/2012 tarihleri arasında numara taşıma yolu ile kayıt olacak müşterilerimize facebook üzerinden kayıt mekanizmasıyla 6 ay boyunca ek olarak yurtiçi her yöne aylık 1000 SMS (6 ay süresince 6.000 SMS) sunulacaktır.
  • Kayıt için Beşiktaş, Fenerbahçe, Galatasaray ve Trabzonspor'un resmi Facebook sayfaları üzerinden boş alana numaralarını girerek kayıt olan diğer operatör müşterilerinin telefonlarına şifre gönderilecektir.
  • Bahse konu şifrenin, numara taşıma işlemi tamamlandıktan sonra 1774'e kısa mesaj ile gönderilmesi gerekmektedir.
  • 16 Nisan 2012-16 Mayıs 2012 tarihleri arasında alınan şifre, kampanya kapsamında 30 Mayıs 2012 tarihine kadar kısa koda gönderilebilir.
  • Sunulan ücretsiz SMS'ler sadece yurt içi gönderiler için geçerlidir, yurt dışı, KKTC, katma değerli servis ve özel servis numara gönderilerinde ve web üzerinden gönderilerde kullanılamaz. Kullanılmayan SMS'ler ilgili fatura döneminde silinir, bir sonraki fatura dönemine devretmez. SMS kullanım hakkı 3. şahıslara transfer edilemez.
  • Mevcut Avea aboneleri bu kampanyadan yararlanamamaktadır.
  • 24 saat içinde sadece 1 kere şifre alınabilmektedir. (Şifreyi silerse, unutursa… vs. tekrar alması için 24 saat sonra tekrar girmesi gerekiyor)
  • Bu kampanyadan yararlananlar, Coşturan Tarife'nin yararlandığı numara taşıma kampanyalarından yararlanabilir.
Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.