Güncel

Cüneyt Arkın hayatını kaybetti! İşte sosyal medyadan gelen tepkiler

Bir zamanların efsanesi olan Cüneyt Arkın hayatını kaybetti. Dillere destan fimlere sahip oyuncunun vefatı sosyal medyayı üzdü. İşte detaylar.

Cüneyt Arkın hayatını kaybetti! İşte sosyal medyadan gelen tepkiler

Bir zamanların efsanesi Cüneyt Arkın dün gece saatlerinde rahatsızlanarak Beşiktaş, Ulus'ta bulunan özel bir hastanede tedavi altına alındı. 85 yaşındaki oyuncu hastanede hayatını kaybetti. Türk sinemasının en önemli isimlerinden olan Cüneyt Arkın'ın binlerce seveni vardı.

Arkın'ın ölüm haberini alan Orhan Gencebay, "Allah gani gani rahmet eylesin. Son zamanlarda hastaymış. Durumu iyi değil diye duyuyorduk. Onun çalışmaları başkaydı. Kendisiyle bir çok anılarımız var. Ben bir sanatçı olarak, dost olarak değerini anlatabilirim. İstisna biri. Çok yakışıklı biriydi. Dünya starı olabilirdi. Böyle bir teşebbüsü de vardı. Bu söylediğimiz sahneler bir tanesini söyleyeyim. Kamyon giderken kamyonun sağ tarafından aşağı inerek öbür tarafından çıkardı. Böyle bir yüreği, arzusu, işini yapabilme isteği vardı. İstisna bir sanatçımızı kaybettik. Allah gani gani rahmet eylesin." dedi.

Cüneyt Arkın hayatını kaybetti! İşte sosyal medyadan gelen tepkiler

Yorumlar
Mustafa
Allah rahmet eylesin çocukluğumuzun vazgeçilmez film leri vardı kalelerden surlardan uçan oyuncu
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.