Mobil

Netflix Android telefonlarına ön izleme desteği sunacak!

Bundan sonra Android kullanıcıları Netflix uygulaması üzerinden dizilere ve filmlere ön izleme yapabilecek.

Netflix Android telefonlarına ön izleme desteği sunacak!

Netflix sistemini diğer platformlar üzerinden kullanan kullanıcılar, birkaç ay önce başlatılan video ön izleme özelliği kullanabiliyorlardı. Gazeteci Janko RoettgersYouTube'a yüklediği bir video ile Netflix'in bu özelliğini Android uygulamasına da getireceğini duyurdu.

Uygulama içerisinde aboneler sadece ön izlemeyi aktif etmeleri durumunda videoları izleyebilecekler. Ek olarak ön izlemeler otomatik olarak oynatılmayacağından, 30 saniyelik klibi izlemek için ön izleme bölümündeki öğelere dokunmanız gerekecek. Geçerli olana bakmayı bitirdiyseniz bir sonraki ön izlemeyi de kaydırarak görebileceksiniz.

Yayınlanan tanıtım videosuna yukarıdaki oynatıcıdan ulaşabilirsiniz.

Netflix uygulamasının tüm Android kullanıcıları, ön izlemeleri henüz test edemiyorlar çünkü şimdilik bu özellik sadece bazı seçili Android kullanıcıları için dağıtılmış durumda.

Önizleme, yeni bölümünün tanıtımını yapan ana banner reklamın altına konumlandırılmış. Instagram Hikayeler kısmına benzeyen bir yapıya sahip yeni tema, eğer şanslıysanız sizede gelmiş olabilir. Henüz ne zaman global olarak bu güncellemenin yayınlanacağı belli olmasada yakın bir zamanda test aşamasından çıkması bekleniyor. 

Yorumlar
tecnic
pil yetmez..3500 ortalama pil 1 saatte finişh olur.. hala pil 8000 mAh.ye ulaşmadı..birde teknoloji var diyorlar..bazılarıda HİGT TEC..diyor..yav dünya daha higt tec..in altına ulaşmamış.. TİTAN,da süper higt tec..var..SATURUNUN UYDUSU..bizim titan,da..hahahahaa
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.