Güncel

Deadpool 2'nin final fragmanı geldi!

Önümüzdeki ay gösterime girecek olan Deadpool 2'nin final fragmanı yayınlandı. Cable ile mücadele edecek olan kahramanımız yeni macerası ile 18 Mayıs'da bizlerle olacak.


Deadpool 2'nin merakla beklenen son fragmanı nihayet gün yüzüne çıktı.

Fragmanı izlerken yapımcıların yeni filmde Deadpool markası için kesenin ağzını açtığını görebiliyoruz. Diğer bir yandan Avengers: Infinity War'un baş kötüsü Thanos'a ve DC'nin karanlık kahramanı Batman'e gönderme yapan Wade Wilson, filmde daha çok yere laf atacak gibi gözüküyor.

Önümüzdeki ay gösterime girecek olan filmde gizli bir karakterin de sonradan ortaya çıkacağı verilen bilgiler arasında bulunuyor. 

Kahramanlık işlerini ve gündelik hayatını devam ettiren karakterimizin tüm düzeni gelecekten gelen Cable ile sarsılacak. Kendisi gelecekte tehdit oluşturacak bir çocuğun peşinde. Bu defa oldukça belalı bir düşman ile karşı karşıya gelecek olan Deadpool, kurmak için adeta eleme yaptığı X-Force adlı süper güçleri olan ekipten destek alacak.

David Leitch tarafından yönetilen filmde Ryan Reynolds Deadpool, Josh Brolin ise Cable olarak karşımıza çıkacak. 

Deadpool 2, 18 Mayıs tarihinde sinemalarda bizlerle olacak.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.