Oyun

Fortnite'da bu hafta sonu iki kat xp fırsatı!

Getirilen güncelleme ile oyuncular, bu hafta sonu Fortnite üzerinden iki kat daha fazla tecrübe puanı kazanma şansına erişecekler.


Fortnite’ın yeni güncellemesi tüm platformlar ve mobil için yayınlandı.

Yeni güncellemeyle beraber oyuna bu hafta sonu iki kat xp geliyor. 22 Nisan Pazar gününe kadar sürecek olan iki kat tecrübe puanı etkinliği 50v50 savaş moduyla aynı zamana denk gelecek. 50v50 savaş modunda oyuna giren 100 oyuncu iki farklı takıma bölünecek ve belirli bir süre geliştikten sonra savaşmaya başlayacaklar.

Normal oyun modundan farklı olarak; her iki takımda oyuna başladıktan sonra 10 dakika boyunca kendi alanların içerisinde tam erişime sahip olacaklar. Ayrıca oyun içerisindeki malzeme, silah ve kaynakların kazanma oranlarında da artırılmaya gidildi.

Birçok oyuncunun ilgisini çekecek bu etkinliğe birde iki kat xp eklendiğinde bu hafta sonu Fortnite oyuncularını oldukça eğlenceli vakitler bekliyor diyebiliriz. Rakibi PUBG ile hali hazırda yarış içerisinde olan Fortnite, getirdiği yenilikler sayesinde her geçen gün oyuncu kitlesini genişletmeye devam ediyor. 

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.