Güncel

Dogecoin fiyat tahmini! DOGE 2022'de 0,50$'a ulaşabilir mi?

2022'de 0,5 $ veya daha fazlasını geri kazanması konunda Dogecoin'e yardımcı olabilir. İşte sebebi!

Dogecoin fiyat tahmini! DOGE 2022'de 0,50$'a ulaşabilir mi?

Dogecoin'in (DOGE) fiyatı 2021'de patlayarak tüm zamanların en yüksek seviyesini belirledi ve perakende yatırımcılarını kripto para birimi alanına getirdi. Peki DOGE 2022'de 0,50$'a ulaşabilir mi?

Dogecoin fiyat tahmini! DOGE 2022'de 0,50$'a ulaşabilir mi?

2013 yılında piyasaya sürülen DOGE'ye artan ilgi, kısmen tokenin 2021'deki büyük getirilerine ve yakın zamanda DOGE'nin Tesla'yı satın almak için kullanılmasını sağlayan Tesla CEO'su Elon Musk gibi ünlülerin onaylarına bağlanabilir.

Bununla birlikte, Rusya, Hindistan ve Ukrayna gibi ülkeler tarafından alınan dijital varlıklara ilişkin son duruşun kanıtladığı gibi, düzenleme ve kripto piyasası olgunluğu arttıkça, merkezi olmayan token kripto ekosisteminde adımlar atmaya devam ediyor.

El Salvador'un da geçen yıl Bitcoin yasal ihalesini ilan ettiği göz önüne alındığında, daha fazla ülke konuyu gün ışığına çıkardığı için düzenleme konusu daha yaygın hale geliyor. Atılan tüm bu adımlar, 2022'de 0,5 $ veya daha fazlasını geri kazanması konunda Dogecoin'e yardımcı olabilir.

Bu içeriği hazırladığımız sıralarda, DOGE toplam piyasa değerine göre 11. sırada ve CoinMarketCap istatistiklerine göre gün içinde %4,99 ve geçen hafta %9,87 düşüşle 0,138 $ seviyesinde işlem görüyordu.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.