Duydunuz zilin sesini, Okullar açılıyor! Dersimiz MediaMarkt!

Bilgisayarlardan, tabletlere, akıllı telefonlardan, kulaklıklara tüm okul dönemi ihtiyacınız olan teknolojiler MediaMarkt’ta! Kampanya 19 Eylül'de sona eriyor.

Duydunuz zilin sesini, Okullar açılıyor! Dersimiz MediaMarkt!

Okulların açılması ile birlikte birçok öğrenci okula döndü ancak okul ihtiyaçları devam ediyor. Öğrencilere özel hazırlanan liste keyfinizi yerine getireceğine eminiz.

MediaMarktın düzenlediği büyük kampanyası başladı. 6-8 Eylül 2022 tarihleri arasında geçerli olan kampanya kapsamında dikkate değer çok sayıda ürün var.

Akıllı telefonlardan süpürgelere, bilgisayarlardan oyun konsollarına, aksiyon kameralarından tost ve kahve makinelerine kadar yüzlerce ürün, 6-8 Eylül tarihleri arası avantajlı fiyat ve cazip ödeme koşullarıyla satışa çıkarıyor.

Öğrenciler MediaMarkt’la bir adım öne geçecek!

MediaMarkt’ın hayata geçirdiği kampanyalarla tüketicilerin elektronik ürünleri avantajlarla almasını sağlayan MediaMarkt Türkiye, şimdi de yüzlerce ürünü kapsayan geleneksel kampanyasını tekrar başlattı. MediaMarkt’ın cazip ödeme koşullarıyla 8 Eylül tarihine kadar sürdüreceği özel günler, önümüzdeki günlerde farklı ürünlerle de çeşitlenecek. MediaMarkt'ın ürünleri buradan inceleyebilirsiniz.