Güncel

Redmi'nin uygun fiyatlı modeli için MIUI 13 yayınlandı!

Redmi'nin uygun fiyatlı akıllı telefonu için kritik güncellemeler yayınlandı. Değişiklik günlüğüne ve güncellemenin detaylarına gelin yakından bakalım.

Redmi'nin uygun fiyatlı modeli için MIUI 13 yayınlandı!

Tasarım ve özellikleriyle dikkat çeken Redmi Note 10, firmanın en çok satan modellerden birisi durumda. Global ve Hindistan ROM'ları için yeni MIUI 13 güncellemesi en nihayetinde yayınlandı. Güncelleme, sistem kararlılığını artırırken, telefonlara Eylül 2022 Güvenlik yamasını da getiriyor.

Redmi'nin uygun fiyatlı modeli Note 10 güncelleme alıyor

Güncellemenin yapı numarası V13.0.10.0 SKGMIXM oluyor. Dilerseniz şimdi güncellemenin değişiklik günlüğünü detaylı olarak inceleyelim. Global için yayınlanan yeni Redmi Note 10 MIUI 13 güncellemesinin değişiklik günlüğü Xiaomi tarafından sağlanmaktadır.

Redmi Note 10 modeli kritik güncellemelere kavuşuyor!

Sistem

  • Android Güvenlik Yaması Eylül 2022'ye güncellendi. Artan sistem güvenliği.

Çinli teknoloji devi ayrıca bir ay önce Hindistan ROM kullanan modeller içinde MIUI 13 güncellemesini yayınlamıştı. Bu güncellemenin değişiklik günlüğü ise global sürüm için yayınlanan güncellemeden biraz daha farklı durumda.

Hindistan için yayınlanan güncellemenin değişiklik günlüğüne aşağıdan görebilirsiniz.

Sistem

  • Android 12 tabanlı kararlı MIUI 13
  • Android Güvenlik Yaması Mart 2022'ye güncellendi. Artan sistem güvenliği.

Daha fazla özellik ve iyileştirme

 
  • Optimizasyon: Telefon, Saat ve Hava Durumu için gelişmiş erişilebilirlik desteği
  • Optimizasyon: Zihin haritası düğümleri artık daha kullanışlı ve sezgisel durumda.

Bu güncelleme, sistem kararlılığını artırırken Google'ın Android 2022 Eylül Güvenlik Yamasını da cihazlara yüklüyor. Yalnızca Mi Pilotların erişebildiği güncelleme, herhangi bir hata bulunmadığı takdirde tüm kullanıcılar için yayınlanacak.

Yorumlar
Nail
Redmi 9t gelmedi hala gelecekmi
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.