Güncel

Edelman Türkiye teknoloji portföyünü genişletiyor

Dünya’nın önde gelen mikroçip üreticilerinden Advanced Micro Devices (AMD), Türkiye pazarındaki iletişim faaliyetleri için Edelman Türkiye’yi seçti

Edelman Türkiye teknoloji portföyünü genişletiyor

2012 yılının Nisan ayında Türkiye ofisini açan ve iki yılda güçlü markalarla oluşturduğu müşteri portföyüyle dikkat çeken iletişim ajansı Edelman, Turkcell, Hewlett-Packard ve Symantec gibi önde gelen teknoloji markalarından oluşan teknoloji portföyüne bilgisayar grafik kartı pazar lideri AMD’yi ekledi.

Hali hazırda Visa Europe, GlaxoSmithKline ve Allianz gibi sektöründe öncü şirketlere hizmet veren Edelman Türkiye yılbaşından bu yana portföyüne kattığı Dove, Sana ve Becel gibi dev markalarla büyümeye devam ediyor. Edelman Türkiye, Temmuz ayı itibari ile A.B.D. menşeili mikroçip devi AMD’ye iletişim danışmanlığı hizmeti sunacak. Edelman ve AMD uzun yıllardır A.B.D., Kanada, Japonya, Hindistan, Malezya ve Kore gibi teknolojinin lider pazarlarında başarılı işlere imza atıyor. Edelman Türkiye bu yeni işbirliği ile teknoloji iletişimindeki iddiasını güçlendirecek.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.