Güncel

Elon Musk donu ile Clubhouse'a girdi!

Tesla ve SpaceX'in kurucusu olan Elon Musk, son günlerde çok konuşulan Clubhouse'a muhteşem bir giriş yaptı. S3XY yazılı şortu ile Clubhouse'a giren Musk, canlı yayın yapacak.

Elon Musk S3XY donu ile Clubhouse'a girdi!

Türkiye'nin yakından tanıdığı ve sık sık Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan ile görüşmeler gerçekleştiren Tesla ve SpaceX'in kurucusu olan Elon Musk, aykırı davranışları ile her zaman sosyal medyanın odağı olmayı başarmıştı.

Iron Man'deki Tony Stark'ın gerçek hali diyebileceğimiz Elon Musk, son hamlesi ile de çok ses getirdi. Bildiğiniz gibi son günlerde herkeste bir Clubhouse çılgınlığı var. Ünlü isimlerin odalar oluşturup sohbet ettiği bu uygulama davetiye sistemi ile çalışması ile de gizemine gizem katmayı başarmıştı. 

Clubhouse uygulamasına bugün Elon Musk da giriş yaptı. Tesla için geliştirdiği S3XY yazılı şortu profil fotoğrafı yapan Elon Musk, kısa süre içerisinde yüzbinlerce takipçiye ulaşmayı başardı. Canlı yayına çok yakında başlayacak olan @elonmusk, bu yayında neleri konuşacağı henüz bilinmiyor.

Elon Musk'ın muhtemelen doğayı korumak için insanalardan fikir alacağı bir platform olacak Clubhouse. Bu sayede yüzlerce insana aynı anda erişebilecek ve onların fikirlerini değerlendirerek doğa için yenilikler sunabilecek.

Elon Musk

Clubhouse nedir?

Davetiye sistemi ile girilen Clubhouse sosyal medya uygulaması şimdilik sadece iPhone sahiplerine sunuluyor. Telefon numaranız ile kayıt olduktan sonra davetiye beklediğiniz bu platform, kendisini ses temelli yeni nesil bir ağ olarak tanımlıyor.

Clubhouse'da yazılı ve görsel bir şey bulunmuyor. Kullanıcılar Facebook sohbet odaları gibi bir alan oluşturuyor ve sesli kayıtlarını burada paylaşıyor. Sadece ses kayıtlarının paylaşıldığı bu platforma öyle önüne gelen kayıt olamıyor. Bu platforma üye olmak için; daha önce kayıt olan birinin davetiyesi gerekiyor.

Telefon numaranız ile uygulamaya kayıt olduktan sonra ve davetiyeniz yoksa sizi bekleme listesine alıyorlar. 

Yorumlar
Bahadir Ömer Hamamcioglu 53
Halk plajı veya özel plajda yüzmek
Cevapla
Bahadir Ömer Hamamcioglu 53
Elon Musk şu sohbet programı ni tavsiye etti. Herkes oraya hücum etti. Club house giriş yaptı. Demek ki iPhone nu varmış. iPhone kullananlar ayrıcalıklı bireyler. Ardından Android kullanıcıları alınacak o ortama. iPhone ve Android kullanıcıları bir araya gelir mi? İki ana odacık iPhone ve Android odası. Belki parayı bastıran iPhone ve Android kullanıcıları birbirlerine kavuşur belki. Bu ortamın kullanıcıları çok eğitimli iş sahibi... kendinizi oraya uygun goruyormusunuz?
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.