Güncel

Recep Tayyip Erdoğan Elon Musk ile ne konuştu? Uzaya mı gidiyoruz?

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, SpaceX ve Tesla'nın kurucusu olan Elon Musk ile telefon görüşmesi gerçekleştirdi. Peki, bu görüşmede neler konuşuldu?

Recep Tayyip Erdoğan Elon Musk ile ne konuştu? Uzaya mı gidiyoruz?

Türkiye'yi muasır medeniyetler seviyesine çıkarmak için atılan adımlara dün bir yenisi daha eklendi. Sık sık  SpaceX ve Tesla'nın kurucusu olan ve hatta geçtiğimiz haftalarda uzaya uydu göndermemizi sağlayan Elon Musk ile görüşen Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, dün bir kez daha telefon görüşmesi gerçekleştirdi. Peki, bu görüşmede neler konuşuldu?

Recep Tayyip Erdoğan ile Elon Musk bir kez daha görüştü

Bildiğiniz gibi WhatsApp'ın gizlilik politikasını değiştirmesinden sonra Recep Tayyip Erdoğan'ın resmi Telegram ve BiP hesapları kullanıma sunulmuştu. Bu hesaplardan  duyurular gerçekleştiriliyordu. Erdoğan'ın Telegram hesabından Elon Musk ile yapılan görüşmenin detayları paylaşıldı.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Telegram hesabından; "Sevgili kardeşim, bugün Tesla ve SpaceX’in Kurucusu Elon Musk ile bir telefon görüşmesi gerçekleştirdik. Görüşmede, Türkiye’deki kamu ve özel sektör kurumları ile şirket arasında uzay teknolojileri başta olmak üzere farklı alanlarda iş birliğine ilişkin hususları ele aldık.  Teknoloji alanında ülkemizdeki ve dünyadaki gelişmeleri yakından takip etmeyi ve Milletimize fayda sağlama amacıyla bu alanda atılan her adımı desteklemeyi sürdüreceğiz." açıklamasında bulundu.

Elon Musk'ın şu sıralar uzaydan internet projesi ile uğraştığını biliyoruz. Düşük bir ihtimal de olsa kamu kurumları bu internet hizmeti ile daha güvenli bir şekilde hizmet vermesi için konuşma yapılmış olabilir. Şimdilik konuşmanın içeriği net olarak açıklanmadı. Muhtemelen ilerleyen günlerde bu görüşmenin detayları paylaşılacaktır.

Yorumlar
türkiye candır
bence türksat meslesidir
Cevapla
bence
değil uzay meselesidir hani anlarsınız ya hı
Bahadır Ömer Hamamcıoğlu
Uzaylıların dünyaya kazandırdığı teknoloji uzaylı çipi periyodik cetvel de olmayan minik cisimler çıkarılmış. ABD de aynı yoldan çıkarak kendi çipini geliştirmiş. Amerikan askerine uygulanacakmış. Amerikan askerinin savaş meydanlarında gördüğü zihinsel zararlardan korumak cesedinin yerinin tespitinde. iletişim konusunda zihin yoluyla bilgi akışı sağlanıyor ya uyduya ihtiyaç var. Hiç bir şekilde telsiz radarinda görülmüyor. Uzaylilar bu çip e girer çıkmaz. Kim çıkarır? ABD.
Cevapla
Bahadır Ömer Hamamcıoğlu
Zihin kontrolü mağdurlarını ülkemiz ne şekilde koruyor! Bazı kimselerin hapse girmesini sağlıyorlar. akıl sağlığı bozulduğu için akıl hastanesi ne yatırılıyor. İki türlü akıl rahatsızlığı varmış. Biri doğal. Diğer i zihin kontrolü yle meydana gelen zihinsel engellilik. Ancak bunu doktorlar anlayamıyor. Doğru dan birincinin sınıfına koyuyor.Zihin kontrolüne alınan birey bunların hiç birine gidemiyor çünkü engelleniyor düşüncesi değiştiriliyor.
Cevapla
Bahadır Ömer Hamamcıoğlu
İki uzaylı telegram da sohbet etmişler. WhatsApp öldü Telegram çıktı. İkiside ileriyi gören lider. Birincisi teknoloji lideri. Diğeri asrın lideri. Asrın liderini Time dergisinde yayinlasinlar. Ülkemizi uzaya taşıyacak tek lider. Her alanda on parmağında on marifet var... öyle güzel konuşuyor ki topluma seslenirken kendisini dinleyenler zamların olumsuz etkisinden uzaklaşıyor virüs salgının yarattığı olumsuzluk etkisinden kopuyorlar. Eh Allah inancı sayesinde herkes çok mutlu.
Cevapla
Bahadır Ömer Hamamcıoğlu
Elon Musk mısır uygarlığının inşaa ettiği piramitlerini UFO uygarlığının yaptırdığını ima etmişti. Mısır uygarlığınin emeği UFO uygarlığının eseri olduğu söyleniyor. Ne saygı!! UFO uygarlığı tanrıların Arabaları ya.!!! Tanrı ne yapar? Yaratır. O gezegende yaşamanızı sağlayacak beden verir tabiatı da ona göre yaratır ve duzenler. Size de onu anlamak kalır..sözde Amerika da o tanrıların Arabaları nin mürettebatiyla anlaşma yapmış!! Kendini Mısır uygarlığı gibi görünüyor!!
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.