Güncel

Elon Musk'tan şeker gibi proje

Tesla ve Space X gibi şirketlerin kurucusu Elon Musk yeni çılgın projesini açıkladı. Musk şekerleme şirketi kuruyor.

Elon Musk'tan şeker gibi proje

Günümüzün en çılgın teknoloji dahilerinden biri olan Elon Musk, ilginç fikirleriyle bilinen bir isim. Musk sıradaki çılgın projesinin bir şekerleme şirketi olacağını duyurdu. Uzaya yeniden kullanılabilir roketler gönderip bunları sağ salim dünyaya indiren, yer altını kazan Boring Company isimli şirketiyle lav silahları satan Elon Musk, şimdi de tüm bunlardan daha çılgın bir projeye atılmak için kolları sıvadı.

Zaman zaman Twitter üzerinden fikirlerini ve yeni projelerini açıklayan seri girişimci, yeni bir şekerleme şirketi kuracağını duyurdu. Birçok takipçisinin haklı olarak bunun bir şaka olduğunu söylemesi üzere, Musk “çok ciddiyim” yanıtını verdi. Elon Musk, çılgın projesini “Şekerleme şirketi kuruyorum ve muhteşem olacak!” sözleriyle duyurdu:

Çılgın girişimcinin neden böyle bir projeyi hayata geçirmek istediği ve şekerleme şirketinin gelecek planlarında nasıl bir rol üstleneceği şu an için belirsiz. Ancak şirketleri arasında koordinasyon sağlamayı sevdiği bilinen Musk’ın sadece kâr etmek için şekerleme üreteceği düşünülmüyor. Musk'ın kafasında mutlaka farklı bir plan olduğu düşünülüyor. 

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.