Oyun

Nisan ayının en çok satan oyunları!

Nisan 2018'in en çok satan oyunlarını sizler için derledik. İşte geçtiğimiz ayın en çok satılan oyunları.

Nisan ayının en çok satan oyunları!

Geride bıraktığımız Nisan ayının en çok satan oyunları açıklandı.

Aslına bakarsak liste bizi pek şaşırtmadı. 2018'in merakla beklenen oyunlarından biri olan God of War, listenin en zirvesinde yer alıyor. Bunu hakediyorda diyebiliriz. Far Cry 5, listenin ikinci sırasında God of War'u takip ederken PUBG beşinci sıraya kadar düşmüş durumda.

Tüm bunlara ek GTA 5'in hala sıralamada olması bizleri şaşırttı. Online modu ile hala satışlarda yüzü gülen Rockstar, anlaşılan kolay kolay listeden düşecek gibi durmuyor. Akıllara gelen ilk soru, Red Dead Redemption 2 bu listenin neresinde yer alacak çıkışı ile? Şimdilik bunu bilemeyiz ancak beş sene geçmesine rağmen satışlarda üst sıraları oynayan tek oyun olan GTA 5'in bu başarısı muhtemelen Red Dead Redemption 2'ye de sıçrayacaktır.

Ek olarak, yılın merakla beklenen oyunu olan God of War'u geçtiğimiz günlerde sizler için deneyimlemiştik. Eğer gözünüzden kaçtıysa aşağıdan videomuzu izleyebilirsiniz.

En çok satan oyunların listesi bakacak olursak;

- God of War - PS4


- Far Cry 5


- FIFA 18


- Mario Kart 8 Deluxe


- PlayerUnknown's Battlegrounds


- Sea of Thieves


- Grand Theft Auto V


- Fallout 4


- Super Mario Odyssey


- Call of Duty: WWII

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.