Güncel

Avengers Infinity War'un alternatif bir sonu var!

Avengers Infinity War'un finali aslında daha farklı olacaktı. İşte o alternatif sonu açıklıyoruz.

Avengers Infinity War'un alternatif bir sonu var!

Vizyona girdiği andan beri büyük başarılara imza atan Avengers Infinity War, ek olarak beraberinde birçok eleştiriyide gündeme taşıdı. Fakat görünen o ki heyecan uyandıran son sahne hiç olmayabilirdi de.

Öncelikle belirtmek isterimki haberimiz henüz filmi izlemeyenler için keyif kaçıran içerebilir. 

Thanos'un amacına ulaşmasının ardından Sonsuzluk Taşları'nın ona verdiği güce kendi gözlerimizle şahit olmuştuk.  Avengers ekibinin neredeyse hepsi ve evrenin yarısı bir anda gerçeklikten silindi. Film de tam bu noktada, herkesi şaşırtarak son buldu. Joe ve Anthony Russo bu finalin çok daha vurucu olmasını istiyordu. Bunun için de Marvel geleneklerinden birini bozmayı ve film sonu sahne eklememeyi planlıyorlardı. Bu durumu kardeşler;

"Aslında filmin sonunda hiçbir eklenti olmaması konusunda kararlıydık. Çünkü bunun çok karmaşık ve zorlayıcı bir final olacağını biliyorduk. Her şeyin olabildiğince kesin bir son gibi hissettirmesini istemiştik. Sonra tek bir film sonu sahnesinde karar kıldık. O da ufacık bir andı zaten." açıklamalarında bulundular.

Seyircileri o an sadece düşünceleri ile yalnız bırakmak isteyen kardeşler, anlaşılan bunun pek doğru olmayacağı kanısına varmışlar sonradan. Sizce direkt gerçeklikten silinen kahramanlarımızın ardından film sona erseydi siz ne düşünürdünüz? Sizce bu çarpıcı bir son olur muydu? 

Yorumlar
Mahmut
O zaman marvel filmleri sona ermiş olurdu
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.