En büyük piyasa değerine göre en yeni 3 kripto para!

Yeni gelenler: En büyük piyasa değerine göre yakın zamanda listelenen ilk 3 kripto para birimi!

En büyük piyasa değerine göre en yeni 3 kripto para!

Devam eden genişletilmiş kripto piyasası düşüş durumu, yatırımcıları yeni ve test edilmemiş jetonlara para pompalamaktan caydırabilir. Bununla birlikte, yatırımcılar gelecekteki bir ralliden yararlanmak için potansiyel olarak tokenlere bahis yaptıklarından, önemli sermaye girişleri kaydeden yeni kripto para birimleri için durum böyle değil.

En büyük piyasa değerine göre en yeni 3 kripto para!

CoinMarketCap tarafından takip edilen ilk üç yeni kripto para birimi, dört gün içinde kümülatif olarak yaklaşık 1,5 milyar dolarlık sermaye girişi çekti. Solana (SOL) ağındaki ticaret için merkezi olmayan protokol olan Metaplex (MPLX), 757,9 milyon dolarlık bir piyasa değeriyle en üst sırada yer alıyor ve basına göre 0,76 dolardan işlem görüyor. 

Başka yerlerde, 649.47 milyon dolarlık piyasa değeriyle, Web 3.0 uygulama protokolü olan Point Network (POINT) ikinci sırada yer alıyor. Token, basın zamanında 0,46 dolardan işlem görüyordu. Güvenli ticaret merkezli kripto para birimi Diamond Launch (DLC), yaklaşık 100.02 milyon dolarlık bir piyasa değeriyle üçüncü sırada yer alıyor ve 0,1 dolardan işlem görüyor.

En büyük piyasa değerine göre en yeni 3 kripto para! - Resim : 1

Piyasa değerine göre ilk üç kripto para birimi. Kaynak: CoinMarketCap

Piyasa oynaklığı uzar

Yeni kripto para birimlerine sermaye girişi, genel piyasa güveninin düşük kalmasına rağmen, Bitcoin ( BTC ) ve Ethereum ( ETH ) gibi yerleşik varlıkların artan bir satış baskısı kaydetmesiyle ortaya çıktı.

Yeni varlıklara rekor girişinin arkasında belirli bir neden olmamasına rağmen, yatırımcıların belirli jetonların kullanımına güvendikleri varsayılabilir. Özellikle, güçlü bir yardımcı programa sahip kripto para birimlerinin daha uzun süre hayatta kalacağı konusunda genel bir fikir birliği var.

Yasal Uyarı: Bu sitedeki içerik yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. Yatırım spekülatiftir. Yatırım yaparken sermayeniz risk altındadır.