Güncel

En iyisini arayanlara: Logitech MX Anywhere 3

Logitech hemen hemen her türlü yüzeyde çalışabilen MX Anywhere 3 faresini tanıttı.

En iyisini arayanlara: Logitech MX Anywhere 3

Fare denince akla ilk gelen markalarda biri olan Logitech, MX Anywhere ailesinin yeni modelini duyurdu. Logitech MX Anywhere 3 modeli neredeyse bütün işletim sistemleri (Windows, Mac, iPad, Chrome ve Linux) ile uyumlu olarak çalışabiliyor. Ayrıca fare, cam dahil olmak üzere hemen hemen her yüzeyde çalışılabilecek şekilde tasarlandı. Yeni nesil Manyetik Hızlanmalı (MagSpeed) kaydırma tekerleğine sahip MX Anywhere 3, saniyede 1000 satır kaydıracak kadar hızlı ve sessizdir.

En iyisini arayanlara: Logitech MX Anywhere 3

USB Tip C hızlı şarj özelliği sayesinde, tam şarjla 70 güne kadar kullanılabilen, bir dakikalık hızlı şarjla üç saat kullanım süresi sağlayan dahili bataryaya sahip MX Anywhere 3, 10 metreye kadar kablosuz bağlantı imkanı sunuyor. Fare ile birlikte gelen Logitech Unifying Alıcı veya Bluetooth kablosuz teknoloji sayesinde, aynı anda 3 adede kadar cihazla eşleştirme sağlanırken, tek bir tuşa dokunarak bu cihazlar arasında kolayca geçiş yapılıyor.

Uygulamalara özel atanabilen komutlar sayesinde ise üretkenliği maksimize ediyor. Logitech MX Anywhere 3 ve MX Keys seti, Windows, Mac, iPad, Chrome ve en popüler Linux versiyonlarıyla da tam uyum içinde çalışıyor.

Yeni nesil farenin tavsiye edilen satış fiyatı ise 799 TL olarak açıklandı.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.