Üst segmentteki iki kulaklık karşı karşıya! Pro X vs Cloud Flight S

Son dönemin popüler iki oyuncu kulaklığı modelini karşı karşıya getiriyoruz. Peki hangisi daha iyi? İşte Logitech Pro X ve HyperX Cloud Flight S karşılaştırması.

Üst segmentteki iki kulaklık karşı karşıya! Pro X vs Cloud Flight S

Şu aralar koronavirüs salgını nedeniyle insanların büyük bölümü günlerini evlerinde geçiriyorlar. Hal böyle olunca oyunlara ve oyun ekipmanlarına olan talep de artmış durumda.

Söz konusu oyun ekipmanı olduğunda oyun severlerin önünde hayli geniş bir yelpaze açılıyor. Örneğin bir kulaklık almak istediğinizde 100 TL’den 1000 TL ve hatta daha da üzerine pek çok kulaklık modeli bulmak mümkün. Fakat bir kulaklığın pahalı olması her zaman iyi olduğu anlamına da gelmiyor.

Üst segmentteki iki kulaklık karşı karşıya! Pro X vs Cloud Flight S

Biz de üst segmente hitap eden ve fiyatları 1000 TL üzerinde olan iki kulaklığı karşı karşıya getirdik. Logitech Pro X ve HyperX Cloud Flight S. Peki fiyat tarafında hemen hemen birbirine eş olan bu kulaklıklardan hangisi daha iyi. Dilerseniz bahse konu inceleme videomuza aşağıdan göz atabilirsiniz.

Videoda da görüldüğü üzere eğer kablosuz kulaklık tarafında bir tutkunuz yoksa Logitech’in Pro X modeli çok daha mantıklı bir seçim gibi görünüyor. Özellikle de amacınız yalnızca oyun oynamak değilse.

HyperX Cloud Flight S ise sektöre bir yenilik getirme çabasıyla üretilmiş izlenimi sunuyor. Zira pek çok oyun severin kulaklıkta kablosuz şarj olup, olmadığını umursayacağını düşünmüyoruz.