En ucuz çift SIM özelliğine sahip 5 telefon!

2022'de satın alabileceğiniz en ucuz 5 telefon modelini bu yazımızda sizler için bir araya getirdik! 729 TL'ye bile var!

En ucuz çift SIM özelliğine sahip 5 telefon!

Çift SIM özellikli, diğer bir deyişle çift hat özelliğine sahip akıllı telefonlar, tek bir telefonda iki SIM kart ile iki farklı operatörden faydalanmanıza olanak tanır. Çift SIM'li telefon kullanan çoğu kişi, işleri ve özel hayatı için ayrı telefonlar taşımak kurtulur. Ya da, iş ve eğlenceyi ayırmak için bu işlevselliği yararlı buluyor.

En ucuz çift SIM özelliğine sahip telefonlar!

Çift SIM'li telefonlar özellikle de, işinizi ve özel hayatınızı ayrı tutmak için kullanışlıdır. Bu sayede biri aramalar ve metinler için iyi bir oran sunarken diğerini sınırsız veri sunacak şekilde kullanabilirsiniz. Bunun yanı sıra sık sık yurt dışına seyahat ediyor ve ziyaret ettiğiniz ülkede yerel bir SIM taşımak istiyorsanız bu özellik tam da aradığınız şeydir.

Bu günlerde, bu çift SIM işlevselliğini elde etmek için her zaman iki fiziksel SIM'e ihtiyacınız yok. Örneğin, Google'ın Pixel 6'sı , eSIM üzerinden çift SIM'i destekler; bu, telefona bir standart SIM takabileceğiniz ve eSIM'i aracılığıyla başka bir ağa abone olabileceğiniz anlamına geliyor. Ancak bu uygulama henüz ülkemizde kullanılmıyor.

En ucuz çift SIM özelliğine sahip 5 telefon! - Resim : 1

Bu bilgileri verdikten sonra, konuyu uzatmamak adına, özetle esas konumuza dönecek olursak. 2022'de satın alabileceğiniz en ucuz 5 telefon aşağıdaki gibidir;

1- Samsung Galaxy J1 Ace - 729,00 TL

2- Nokia X (2014) (Çift SIM) - 787,02 TL

3- Lenovo A319 - 900,00 TL

4- C5 Mobile Noa 4.5G - 969,99 TL

5- Samsung Galaxy J1 mini - 975,15 TL