Güncel

Ethereum, Bitcoin'i üç yıl içinde değiştirebilir! İşte nedeni!

Galaxy Digital Trading eş başkanına göre Ethereum, Bitcoin'i üç yıl içinde değiştirebilir!

Ethereum, Bitcoin'i üç yıl içinde değiştirebilir! İşte nedeni!

DeFi varlığı kendisiyle Bitcoin arasındaki mesafeyi kapatmaya çalışırken, Ethereum (ETH), kripto para piyasasının en son yükselişinin ön saflarında yer aldı. Kitco News ile konuşan Galaxy Digital Trading Eş Başkanı Jason Urban, Ethereum ve Bitcoin fiyatlarına bakışını ve piyasa değerine göre ikinci en büyük kripto para biriminin kurumsal olarak benimsenmesindeki ilerlemeyi tartıştı.

Ethereum, Bitcoin'i üç yıl içinde değiştirebilir! İşte nedeni!

Ethereum için kurumsal talebi neyin yönlendirdiğini analiz eden Urban, Goldman Sachs'ın bir Ethereum fonu aracılığıyla ETH'ye maruz kalmasını şu sözlerle tartıştı:

“İnsanlar bu alanda eğitim aldıkça ve kriptonun değer önerisinin ne olduğunu anladıkça, pek çok parlak aklın üzerine inşa edebileceği bir katman oluşturan akıllı sözleşmelerin gücünü anlamaya başlıyorlar. Ethereum bakır, Bitcoin ise dijital altın.”

Galaxy Digital'in eş başkanı ayrıca ETH 2.0'ı başka bir itici faktör olarak gördüğünü şu sözlerle değerlendirdi;

''Ölçeklenebilirlik ve artık çok değerli hale gelen ve ETH'nin büyümesine izin verecek şeyler var ve çok akıllı kurumsal yatırımcılar bunu görüyor. Daha ESG uyumlu bir kripto yaratmayacaklar ve kurumları öyle bir dereceye sürükleyecekler ki, tüm enerji tüketimi açısı nedeniyle Ethereum'a Bitcoin'den daha fazla kurumsal para girdiğini görebiliriz.”

Bununla birlikte, Bay Urban, Bitcoin'in tersine dönmesini yakın görmüyor. Ancak bunun “önümüzdeki iki ila üç yıl içinde” gerçekleşeceğini ve “muhtemelen en kısa zamanda” gerçekleşeceğini düşünüyor.

Yasal Uyarı: Bu sitedeki içerik yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. Yatırım spekülatiftir. Yatırım yaparken sermayeniz risk altındadır.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.