Güncel

Facebook CEO'su Mark Zuckerberg evlendi!

Mark Zuckerberg'ün bugün profilinden yayınladığı bir fotoğraf dünyada belkide halka arz olayından bile büyük bir yankı uyandırdı.


Son zamanlarda Facebook'taki büyük yenilikler ve en sonunda da halka arz olayı ile dillerden düşmeyen Mark Zuckerberg, evlendiğini açıkladı. Dünyanın en genç CEO'su olan kapüşonlu çocuk Mark Zuckerberg, büyük bir sürpriz yaparak dünya evine girdi.

1337496291_teknolojioku.com.markevlendi.jpg

Dev sosyal ağın geleceğini neredeyse tek başına üstlenen ve belirleyen genç CEO, verdiği bu kararlarla geleceğini etkileyen daha büyük bir sorumluluk yüklendi.

Mark Zuckerberg'ün bugün profilinden yayınladığı bir fotoğraf dünyada belkide halka arz olayından bile büyük bir yankı uyandırdı. Çünkü paylaştığı bu görüntüde uzun bir süredir birlikte olduğu sevgilisi 4Chan'in kurucusu olan Priscilla Chan ile evlendiğini resmen duyurdu. Bu duyuruyla ünlü CEO sevenlerini çok şaşırttı. Çünkü şu sıralarda kimse böyle bir şey beklemiyordu.

Mark Zuckerberg, evlendiğini herkesten saklamayı başardı. Gizlice yaptığı evliliği ilk olarak ta yine kurucusu olduğu dev sosyal ağda profilinden sevenleri ile paylaştı. Bunu sosyal ağdaki profilinden duyurmayı tercih ederek olayı basından önce takipçilerinin öğrenmesini sağladı.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.