Güncel

Facebook için karısını bıçakladı!

Facebook hesabını kurcaladığı için sinirlenen adam karısını bıçakladı.


Sosyal ağlar, eskisine göre günümüzde çok daha önemli bir yer aldı. Genellikle internet kullanıcıları, tüm özel bilgilerini ve daha fazlasını sosyal ağlar üzerinde paylaşıyor ve saklıyor. Sosyal paylaşım sitesindeki bilgilerini başkasıyla paylaşmak istemeyen kullanıcılar ise bilgilerine ulaşıldığı zaman öfkelenebiliyor.

Kötü sonla biten bir olay evli bir çift arasında gerçekleşti. Texas'ta yaşanan olayda Washington çifti, bir bıçaklı saldırı gerekçesi ile kendilerini karakolda buldular. Anlatılana göre olay şöyle gerçekleşti; adam yattıktan sonra kadın, adamın Facebook hesabına giriyor ve kurcalamaya başlıyor bu esnada uyanan adam hesabında gezinen karısını görünce kadını bıçaklıyor ve sonrasında da kovalamaya başlıyor.

1342874976_facebookstabbing21n-1-web.jpg

Polise ifade veren kadın adamın uyuşturucu kullandığını ve bu yüzden yatmadan önce tartıştıklarını iddia ediyor. Ancak polisin yaptığı testlerde, adamın vücudunda herhangi bir uyuşturucu izine rastlanmıyor.

Facebook hesabının gizliliği anlaşılır bir şey ancak olayda ilginç olan şey evli çiftler arasında böyle bir şeyin gerçekleşmesi oldu.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.