Güncel

Facebook'ta Arama Geçmişini Temizleme

Arama özelliğini kullanarak daha önce kimleri aradığınızı görebilecek, isterseniz hepsini silebileceksiniz.Facebook'ta ister istemez merak ettiğimiz kişileri arıyoruz. Bu aramalar, kimi zaman çok masumca olmasına rağmen sonradan görüldüğünde sorun çıkarabilecek tarzda. Şimdi size, arama geçmişinizi nasıl temizleyeceğinizi resimlerle anlatacağız.


Yapmanız gerekenler:


1370870311_1.png

Profilinize girdikten sonra, kapak fotoğrafınızın hemen altında "Hareketler Dökümü" kısmını göreceksiniz. Oraya tıkladığınız zaman şöyle bir sayfa açılacak:


1370870413_adsiz.png


Açılan sayfada sol tarafta hareket dökümleriniz ile ilgili bilgiler var. Oradan "Daha Fazla" kısmına tıklayarak, genişletin.


1370870522_3.png


Genişlettikten sonra, en alt satırda "Ara" seçeneği karşımıza çıkacaktır. O seçeneğe tıkladıktan sonra, aramalarınızın dökümü size sunulacaktır.

1370870603_4.png
Bundan sonraki adım da, Sağ üst köşede "Arama Kayıtlarını Sil" ibaresi yer alacaktır. Bu ibareye tıklayarak, geçmişinizi silebilirsiniz. Tüm dertlerinizden kurtulabilirsiniz.  
Yorumlar
yuri
yapma böyle şeyler uyandırma şunları :)
Cevapla
Misafir
iyiymiş
Cevapla
Misafir
teşekkür ederiz.
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.