Güncel

Fiyat-Performans canavarı olacak olan Redmi Note 11 serisi için önemli iddialar ortaya çıktı!

Redmi'nin önümüzdeki yıllarda çıkaracağı modeli için önemli iddialar ortaya atıldı. Eğer doğru ise ülkemizde bu telefon çok satabilir.

Fiyat-Performans canavarı olacak olan Redmi Note 11 serisi için önemli iddialar ortaya çıktı!

Redmi geçen iki yıl boyunca, en uygun maliyetli akıllı telefon konseptini bulmak için çalıştı. Redmi, Note serisi ile yüksek kaliteli ürünleri düşük maliyetle kullanıcılarına sunan bir firma. Örneğin, bu skalada olan ve ülkemizde epey bir popüler olan Redmi, Note 7, 8, 9 ve 10 serileri ile bunu başarmıştı.

Bugün, Digital Chat Station'a göre, Redmi Note serisinin en üst sınıfında 120W hızlı şarjı destekleyecek, bu da telefonun şarjının bir kez daha yüksek bir seviyeye yükseltildiği anlamına geliyor.

Adlandırma kurallarına uyarsak, Redmi Note serisinin yeni nesli Redmi Note 11 olarak adlandırılabilir, o zaman üst düzey sürüm de Redmi Note 11 Pro olacaktır. Ancak piyasaya sürülmesine biraz daha zaman olabilir. Redmi henüz 100W hızlı şarjı destekleyen bir model çıkarmadı ancak söylentilere göre Redmi K40S bunu destekleyerek yeni Note serisin'den önce gelebilir.

Ayrıca, 120W hızlı şarjı destekleyen modellerin çoğu artık amiral gemilerine ait ve yeni Note serisi, 120W hızlı şarjı destekleyen ilk orta sınıf model olabilir. Bu yüzden hep birlikte bunu göreceğiz.

Yorumlar
Ömer
Çöp telefon hepsi bu teknoloji sitelerinin reklamı bi halt etmez alıyorsun ne doğru dürüst güncelleme alıyorsun nede performans miu 12.5 hala gelmedi mi 10 t model telefon neymiş yayınlanıyormuş ama herkes aynı anda alamıyormuş saçmalık aklın varsa iphondan şaşma ikinci el çöp olsun diyorsan yatır paranı Android'e al 10 ver 1 e alıcı bulursan tabi o yüzden karda zararda etsen Apple gerisi çöp iki aydır satılık ikinci el ilan verdil Xiaomi mi 10 t alan yok 2700e uzak durun kardeşim o Apple dan Android'e geçen kafama ben emi
Cevapla
Bane
Pow Android kötüleyen ergen sındır 2 aYdA CoP OlUyOr
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.