Güncel

Getir ve BiTaksi güçlerini birleştirdi: Karşınızda GetirBiTaksi

Getir ve BiTaksi yeni bir stratejik iş birliğine imza attı. BiTaksi, kendi uygulamasına ek olarak Getir’in servisleri arasına eklendi ve GetirBiTaksi hizmete başladı.

Getir ve BiTaksi güçlerini birleştirdi: Karşınızda GetirBiTaksi

Farklı hizmetlerle servis alanını genişletmeyi sürdüren Getir, dijital yolculukların ev sahibi BiTaksi ile stratejik iş ortaklığı yaptı. Hayata geçirilen çalışma ile Getir’in hizmetlerine bir yenisi eklendi ve GetirBiTaksi hizmete başladı.

Kullanıcılar, BiTaksi uygulamasına ek olarak artık Getir’in içinde yer alan GetirBiTaksi’den de bulundukları yere kolayca taksi çağırabilecek. Getir’in altıncı hizmeti olarak konumlandırılan GetirBiTaksi, BiTaksi’nin hizmet verdiği İstanbul ve Ankara’daki kullanıcıların hizmetine açıldı. GetirBiTaksi, gelecek dönemde öncelik büyükşehirler olmak üzere Getir’in hizmet verdiği diğer illerde de hizmete başlamayı planlıyor.

Fwd:Getir ve BiTaksi Güçlerini Birleştirdi: GetirBiTaksi Hizmete Başladı

Getir, daha önceden BiTaksi’ye yatırım yapmış ve %35,6’lık hisseyle ortak olmuştu. İki markanın güçlerini birleştirerek hayata geçirdiği GetirBiTaksi ile iş birliği bir adım ileri taşınmış oldu. Son dönemde hem yurt içinde hem de yurt dışında önemli stratejik yatırımlar yapan Getir, BiTaksi hamlesi ile çoklu servis vizyonu için önemli bir adım daha atmış oldu.

Getir kullanıcıları artık BiTaksi’ye Getir uygulaması içinden de kolayca erişebilecek. Getir başarısına başarı katıyor ve büyümeye devam ediyor. Yurt dışında da mevcut olan hizmet en son İtalya'da da şube açmıştı. Şimdi ortaklaşa taksi işiyle Getir farklı bir alanda daha var olacak. Siz bu uygulama hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorumlarda bize bildirmeyi unutmayın.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.