Fiyat-Performans sınıfının bir sonraki amiral gemisi: Redmi Note 11 hakkında herşey!

Orta sınıfta yer alan telefonları ile ünlü Redmi, yeni performans şampiyonu olacak Redmi Note 11 hakkında bilgileri aktarıyoruz.

Fiyat-Performans sınıfının bir sonraki amiral gemisi: Redmi Note 11 hakkında herşey!

Xiaomi Redmi Note serisi hep orta sınıfın en çok satan ve referans gösterilen cihazlardan biri olmuştur. Son tanıtılan Redmi Note 10 serisi satış rekorları kırdı ve şimdi Çinli şirket yeni nesil Redmi Note 11'i şimdiden hazırlamakla uğraşıyor.

Şu an için doğrulanmış bir bilgi olmasa da, söylentilerin kaynakları yüksek güvenilirliğe sahip kaynaklardan geliyor.

Redmi Note 11'in tasarımı nasıl olacak?

Yeni Xiaomi Redmi note 11'in tasarımının nasıl olacağı henüz bilinmese de farklı bilgiler, Redmi Note 10 ailesi ile belirli tasarım çizgilerini koruyacak bir tasarıma sahip olacak ancak bu seferki en büyük yenilik arka kamerada bekleniyor.

Fiyat-Performans sınıfının bir sonraki amiral gemisi: Redmi Note 11 hakkında herşey! - Resim : 1

Şu andaki bütün tasarımların hepsi render, bu yüzden nihai tasarımı bilmek için biraz beklememiz gerekecek.

Donanımdan ne bekleyebiliriz?

Ekran, Xiaomi Redmi Note 11'in yıldız bileşenlerinden birisi olacak söylentilere göre, AMOLED teknolojisinde yerleşik bir panele sahip olacağı 120 veya 144 Hz yenileme hızına sahip olacağı bekleniyor.

Xiaomi 11T'de tam olarak 144Hz'den 120 Hz'e yenileme hızı düşürülmüştü. Bu göz önüne alındığında, yenileme hızındaki yapılacak değişiklik gerçekten merak uyandırıcı bir durum olacaktır. Çözünürlük FHD'den 2K'ya da çıkabilir.

Xiaomi Redmi Note 11'in birkaç sürümü olabileceğini unutmayın, bu nedenle Xiaomi Redmi Note 10'da olduğu gibi farklı sürümlere bağlı olarak donanımın değişmesi olası bir durum.

İşlemcisi hakkında çok fazla ipucu yok, ancak 5.020 mAh kapasiteye sahip olacak ve Xiaomi 11T Pro'da olduğu gibi 120 W'a kadar hızlı şarj ile uyumlu olacak pili hakkında bilgi var . Bu teknoloji, pilin sadece 17 dakika içinde tamamen şarj olmasını sağlar.

Xiaomi Redmi Note 11 çıkış tarihi

Şu anda yeni Redmi serisinin ne zaman satışa çıkacağı bilinmiyor. Redmi'nin şu anki CEO'su Lu Weibing, Çin sosyal ağı Weibo'da yeni seri hakkında çok fazla konuşulduğunu söylüyor. 

Telefon hakkında şuanlık bu bilgiler konuşuluyor. Daha fazla bilgi geldikçe sizlere aktarmaya devam edeceğiz.