Güncel

Fiyat/performans odaklı TCL akıllı televizyonlar ülkemize geliyor!

Çin merkezli üretici TCL, akıllı televizyon modelleri ile Türkiye pazarına girmeye hazırlanıyor. İşte TCL TV modelleri hakkındaki son detaylar!


Birçok farklı alanda faaliyetlerini yürüten TCL, akıllı telefon pazarında da son dönemde atak yapmıştı. Ortaya koyduğu fiyat/performans modelleri ile alıcıya cazip gelmeyi başaran şirket, şimdi de teknolojinin farklı bir bölümünde Türkiye pazarına girmeye hazırlanıyor. Çin merkezli firmanın bu seferki atılımı ise akıllı televizyonlar. Yurt dışında fiyat ve performans ölçeğinde değerlendirildiği zaman oldukça beğenilen TCL ürünleri, yakın zaman içerisinde Türkiye pazarına gelmeye hazırlanıyor.

Fiyat/performans odaklı TCL akıllı televizyonlar ülkemize geliyor!

Düşük fiyata maksimum performans hedefi ile yola çıkan TCL, her geçen gün daha da büyüyor. Firmanın özellikle yurt dışında piyasaya sürdüğü uygun fiyatlı akıllı televizyon modelleri deyim yerindeyse kapış kapış gidiyor. Aynı politikayı ülkemizde de takip etmek isteyen firma, akıllı televizyon modellerini buraya getirmeye hazırlanıyor. Fiyatın ne olacağı şimdilik bilinmese de eğer gerçekten Türkiye pazarına uygun bir bedel ile karşımıza çıkarlarsa, bunun tutmaması için hiçbir sebep yok diyebiliriz.

85 inçlik QLED TV modellerinden 40 inçlik LCD panelli televizyonlara kadar çok geniş yelpazede üretim yapan TCL, ülkemize gelme konusunda son hazırlıklarını tamamlamak adına çalışmalarını devam ettiriyor. Şirket resmi internet sitesinden bu ürünleri ile ilgili fiyat bilgisi vermiyor. Ayrıca Türkiye'deki pek çok büyük alışveriş sitesinden de bu fiyatları göremiyoruz. Televiyzonların Android işletim sistemi ve yapay zeka desteği ile satışa sunulacağını da belirtelim. Bakalım TCL marka TV'ler ülkemizde tutunabilecek mi? Hep birlikte göreceğiz.

Yorumlar
sedat
Öncelikle tcl koç tarafından getiriliyor Arçelik fabrikasında yada beko fabrikasında bir üretim bandında üretileceği için yerli ibaresi ile çıkacak. Bu yüzden fiyatları yüksek olmayacak. haliyle Arçelik beko mağazalarında satılması muhtemel serviside Arçelik verecek fakat 23 eylül oldu hala tv yok piyasada benim tv bozuk tclyi bekliyorum ama ocakta çıkarsa ben kasımda büyük ihtimalle tvyi almış olurum. tcl gelmezsse samsung curve var 50 ekran 5000tl onu düşünüyorum fakat biliyorum tcl daha iyi tvyi daha ucuza verecek
Cevapla
Mehmet
Beko Arçelik Vestel buna karşı çıkanlar hemen diyecekler yerli ve milli
Cevapla
Metin akgül
Arçelik servislerle anlaşmalar yapıldı, ocakta Türkiye de.
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.